Filtry

SŁUPEK KUCHENNY

804 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Słupek kuchenny

Słupek kuchenny to niezwykle popularne rozwiązanie, po które bardzo często sięgamy, projektując domowe kuchnie. Słupki kuchenne to zwykle stosunkowo wąskie i wysokie szafki stojące. Ze względu na ich konstrukcje i proporcje słupki kuchenne wykorzystujemy często w wysokich kuchniach o stosunkowo niedużych wymiarach. W takich pomieszczeniach słupek kuchenny pozwala optymalnie wykorzystać nawet niewielką ilość dostępnego miejsca. Decydując się na słupek kuchenny, zyskujemy łatwo dostępny schowek, które świetnie wpisze się w prawie każdą kuchenną zabudowę.

Słupki kuchenne w sklepie internetowym Komfort to prawie 300 różnych modeli. Słupki kuchenne znajdziecie w każdej z kilkudziesięciu naszych kolekcji mebli kuchennych. Oferujemy zarówno nowoczesne słupki meblowe, jak i modele przeznaczone do kuchennych aranżacji o tradycyjnym charakterze. Dzięki modułowej budowie naszych mebli kuchennych możecie z łatwością dopasować słupki kuchenne do innych szafek dostępnych w ramach jednego systemu meblowego.

Słupek kuchenny 30, 40 czy 60 cm?

Słupki kuchenne w sklepie Komfort dostępne w 4 podstawowych szerokościach. Poza klasycznymi słupkami 30, 40 i 60 cm oferujemy jeszcze kilka modeli o szerokości 38 cm. To jaką szerokość słupka kuchennego wybrać, zależy przede wszystkim od funkcji, jaką ma pełnić ten mebel w kuchennej aranżacji. Na węższe modele, czyli słupki kuchenne 30 i 40 cm decydujemy się najczęściej w sytuacji, gdy nie mamy już miejsca na umieszczenie kolejnego pełnowymiarowego segmentu szafek kuchennych. Często jest to praktyczny sposób na optymalnego wyposażenie odrobiny przestrzeni, jaka została nam między szafkami dolnymi a ścianą kuchni.

Słupki kuchenne 60 cm służą nam najczęściej jako szafki do zabudowy piekarnika czy kuchenki mikrofalowej. Jest to standardowa szerokość pozwalająca na montaż tego rodzaju urządzeń AGD. Słupki kuchenne pod zabudowę piekarnika czy mikrofalówki możecie znaleźć praktycznie w każdej kolekcji naszych mebli kuchennych.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.