leftImage
-14% z kodem
"KOM14C" tylko dla Klubowiczów Klubu Komfort Sprawdź >>
rightImage

Filtry

WYCIERACZKI DO PRZEDPOKOJU

33 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Wycieraczki do przedpokoju

Wycieraczki do przedpokoju ułatwiają utrzymanie czystości we wnętrzu, a przy tym mogą stanowić stylowy element jego wystroju. Wycieraczka na przedpokój skutecznie zatrzymuje brud z butów i absorbuje wilgoć, co zapobiega wnoszeniu zanieczyszczeń do mieszkania. Wycieraczki na przedpokój okazują się przydatne zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym, czyli w okresie wzmożonych opadów deszczu lub śniegu. Nie oznacza to jednak, że wiosną czy latem są niepraktyczne – wręcz przeciwnie! W cieplejszych miesiącach wycieraczka do przedpokoju zatrzyma zarówno wilgoć, jak i piasek czy inne suche zanieczyszczenia. Co więcej, sprawdzi się ona nie tylko przy wejściu do mieszkania – wycieraczka do przedpokoju na buty pomoże uporządkować obuwie i zachować czystość w tym i innych pomieszczeniach.

Duża wycieraczka do przedpokoju

Wycieraczki do przedpokoju w sklepie Komfort są dostępne w różnych rozmiarach. Najpopularniejsze są modele o wymiarach 40 x 60 cm, jednak do wyboru są też inne warianty. Duża wycieraczka do przedpokoju to doskonałe rozwiązanie przy większej liczbie domowników – akcesorium będzie skutecznie zatrzymywać wszelki brud z butów, a jednocześnie zapewni optymalną ilość miejsca do przechowywania wielu par. Wycieraczka do przedpokoju duża może mieć różne wymiary – 60 x 90 cm, 80 x 120 cm, 90 x 150 cm lub 120 x 180 cm. Dzięki temu z powodzeniem można dobrać model w zależności od potrzeb czy oczekiwań, a zarazem wpisujący się w gust domowników.

Nowoczesne wycieraczki do przedpokoju

Wycieraczka do przedpokoju może być nie tylko praktyczna, ale i stylowa. Świetnym tego potwierdzeniem są nowoczesne wycieraczki do przedpokoju, które są dostępne w wielu różnych wariantach. Modne wycieraczki do przedpokoju mogą być utrzymane w neutralnych, jednolitych barwach lub zdobione rozmaitymi wzorami. Do wyboru są między innymi motywy florystyczne i geometryczne, zabawne napisy lub śmieszne grafiki i aplikacje. Tym samym wycieraczka na przedpokój może stać się niebanalnym akcentem, stanowiącym oryginalne dopełnienie wystroju wnętrza.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.