Current Image

Filtry

WYKŁADZINY PCV CZARNE

3 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Wykładzina PCV czarna

Trwałość, niska cena, odporność i banalnie prosty montaż. Tak w największym skrócie można opisać wykładziny elastyczne PCV. Do listy zalet tego rodzaju podłóg możemy zaliczyć jeszcze bardzo dużą gamę dostępnych wzorów i kolorów. W ofercie wykładzin PCV w sklepie internetowym Komfort nie zabrakło również czarnej wykładziny PCV. Czarne wykładziny elastyczne to domena przede wszystkim nowoczesnych aranżacji. W zależności od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć, możemy postawić na wykładzinę PCV czarną z połyskiem lub matową. Poza typowo nowoczesnymi aranżacjami czarne wykładziny PCV możemy wykorzystać także w stylizacjach glamour. W przypadku wnętrz glamour bardzo ciekawy efekt może dać wykładzina PCV czarna z brokatem.

Czarna wykładzina PCV – jakie są zalety takiego rozwiązania?

Wykładzina PCV czarna to dosyć odważny wybór, który wymaga od nas nieco aranżacyjnego wyczucia. Umiejętnie dobrana czarna wykładzina PCV może nam pomóc w stworzeniu niezwykle eleganckiej i oryginalnej aranżacji. W przypadku czarnej wykładziny kluczowy jest wybór pozostałych kolorów i dodatków w aranżacji. Nieumiejętnie ograna czarna podłoga może bowiem przytłoczyć i optycznie zmniejszać wnętrze. Sprawdźmy jednak, jakie są największe zalety czarnej wykładziny PCV:

  • Podłoga z czarnej wykładziny PCV może wyglądać niezwykle elegancko. Jest to również świetne tło do zaprezentowania oryginalnych mebli czy dodatków w kontrastowych kolorach.
  • Czarny to także bardzo uniwersalny i ponadczasowy kolor. Nie musimy się więc martwić o to, że nasza czarna podłoga z PCV stanie się z czasem niemodna.
  • Jeśli cała czarna wykładzina PCV to dla nas za dużo, zawsze możemy postawić na wykładzinę PCV czarno-białą. Ten duet kolorystyczny to prawdziwa wnętrzarska klasyka. Wykładzina PCV czarno-biała może wyglądać szczególnie efektownie w kuchni lub łazience.
  • Wbrew pozorom ewentualne plamy nie będą wcale bardziej widoczne na czarnej podłodze. Dodatkowo ze względu na bardzo łatwą pielęgnację utrzymanie czarnej wykładziny PCV w czystości nie powinno sprawić nam trudności.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.