Current Image

Filtry

PŁYTKI ZŁOTE

21 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki złote

Jeszcze kilka lat temu kolor złoty kojarzył nam się przede wszystkim z pełnymi przepychu wnętrzami pałacowymi, czy aranżacjami w stylu glamour. Dziś, niewielkie złote akcenty są jednym z najmodniejszych wnętrzarskich trendów. Projektanci wnętrz nie raz pokazali, że kilka złotych dodatków może prawie każdemu wnętrzu nadać niewymuszonej elegancji. Na fali tego trendu coraz częściej i coraz chętniej sięgamy po płytki złote. Takie modele pojawiają się też w ofercie coraz większej liczby producentów ceramiki. W naszym sklepie online znajdziecie między innymi płytki złote Opoczno. Staramy się również systematycznie poszerzać asortyment naszego sklepu. Mamy więc nadzieję, że wkrótce nasza oferta zostanie wzbogacona o złote płytki z nowych kolekcji różnych polskich i europejskich marek.

Płytki zielone Komfort to kilkanaście wzorów wyselekcjonowanych z katalogów czołowych polskich producentów ceramiki. W stałej sprzedaży posiadamy między innymi płytki zielone Opoczno, Tubądzin czy Cersanit. Cały czas staramy się również systematycznie poszerzać nasz asortyment płytek w kolorze zielonym o wzory z najnowszych kolekcji. W ofercie naszego sklepu online znajdziecie zarówno płytki zielone łazienkowe i kuchenne, jak i wzory, które z powodzeniem wykorzystać można także w salonie czy pomieszczeniu wejściowym.

Złote płytki w kuchni i łazience – jak je wykorzystać?

Płytki złote to z jednej strony bardzo modny element aranżacji kuchni czy łazienki. Z drugiej musimy jednak pamiętać o zachowaniu umiaru tak, aby złote płytki nie przytłoczyły całej aranżacji. Złote płytki w kuchni to często wąski pasek pomiędzy górną krawędzią blatu roboczego i kuchennymi szafkami wiszącymi. Jeśli w naszej kuchni postawiliśmy na styl glamour, to możemy pozwolić sobie na złote płytki lustrzane. Natomiast jeśli nasza kuchnia jest inspirowana klasycznymi trendami lub skandynawskim minimalizmem, to zdecydowanie lepiej postawić na złote płytki matowe.

Złote płytki łazienkowe to często dekory i niewielki płytki dekoracyjne. Stosunkowo rzadko decydujemy się na całą ścianę ze złotych płytek. Wyjątkiem są aranżacje w stylu glamour, w których możemy pozwolić sobie na większą ilość złota, niż w przypadku bardziej klasycznych wnętrz.

Ciekawym rozwiązaniem, zarówno do kuchni czy łazienki, jak i do salonu, są również płytki złote marmurowe. Płytki imitujące marmur ze złotymi żyłkami dostępne są w różnych kolorach. W zależności od aranżacji wnętrza i wybranej przez nas kolorystyki możemy wykorzystać marmurowe płytki czarno-złote lub biało-złote. Takie marmurowe akcenty mogą być dekoracją aranżacji nowoczesnych, wnętrz w stylu glamour czy wnętrz klasycznych.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.