leftImage
-14% z kodem
"PP14KK". Tylko dla Klubowiczów. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

MOZAIKI SZKLANE

81 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Mozaiki szklane

Biżuteria dla ścian. Tak czasami określane są mozaiki szklane, które mogą stać się prawdziwą ozdobą ściany z płytek. Ogromna ilość dostępnych wzorów, kolorów, faktur i formatów sprawia, że mozaiki szklane na ścianę oferują nam naprawdę dużą swobodę aranżacyjną. Po mozaiki szklane możemy sięgnąć, nie tylko urządzając łazienkę. Takie dekoracje z powodzeniem możemy zastosować również w kuchni, przedpokoju czy nawet na zewnątrz. W tym ostatnim przypadku musimy upewnić się jednak, że wybraliśmy mrozoodporny model mozaiki szklanej.

Mozaiki szklane idealnie sprawdzą się w niewielkich wnętrzach. Poszczególne elementy mozaiki odbijają światło i sprawiają, że wnętrze jest optycznie większe. Duża ilość wzorów sprawia, że jesteśmy w stanie dopasować szklaną mozaikę praktycznie do każdego stylu architektonicznego. Mozaiki szklane lustrzane świetnie sprawdzą się w aranżacjach w stylu glamour. Z kolei w bardziej stonowanych nowoczesnych aranżacjach łazienki możemy sięgnąć po mozaiki szklane matowe.

Szklane mozaiki są odporne na zabrudzenia i pleśń. Ich powierzchnię bardzo łatwo utrzymać w czystości. W większości przypadków do wyczyszczenia mozaiki wystarczy nam gąbka z odrobiną płynu do naczyń. Dużą zaletą szklanej mozaiki jest również jej łatwy montaż. Dostępne dziś mozaiki naklejone są na specjalne siatki lub folie. Standardowy wymiar to mozaiki szklane 30 x 30 cm, choć w naszej ofercie znajdziecie również inne formaty tego rodzaju dekoracji.

Mozaika szklana w łazienkach

W jaki sposób wykorzystać szklaną mozaikę w łazience? W wystroju tego pomieszczenia ten aranżacyjny detal wykorzystuje się najczęściej do zabudowy brodzika, wanny czy ściany prysznicowej. Mozaika szklana w łazience sprawdzi się również jako element obudowy lustra czy łazienkowego blatu. To, w jaki sposób najlepiej wykorzystać mozaiki szklane w łazienkach, zależy oczywiście od projektu i stylu całego pomieszczenia. Mozaika szklana w łazience sprawdzi się zarówno jako niewielki detal, jak i główny element dekoracyjny. Ze szklanej mozaiki możemy ułożyć na przykład gruby pionowy pas lub wykorzystać jej elementy jako dekoracyjną listwę.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.