Current Image

Filtry

MOZAIKI SZKLANE

83 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Mozaiki szklane

Biżuteria dla ścian. Tak czasami określane są mozaiki szklane, które mogą stać się prawdziwą ozdobą ściany z płytek. Ogromna ilość dostępnych wzorów, kolorów, faktur i formatów sprawia, że mozaiki szklane na ścianę oferują nam naprawdę dużą swobodę aranżacyjną. Po mozaiki szklane możemy sięgnąć, nie tylko urządzając łazienkę. Takie dekoracje z powodzeniem możemy zastosować również w kuchni, przedpokoju czy nawet na zewnątrz. W tym ostatnim przypadku musimy upewnić się jednak, że wybraliśmy mrozoodporny model mozaiki szklanej.

Mozaiki szklane idealnie sprawdzą się w niewielkich wnętrzach. Poszczególne elementy mozaiki odbijają światło i sprawiają, że wnętrze jest optycznie większe. Duża ilość wzorów sprawia, że jesteśmy w stanie dopasować szklaną mozaikę praktycznie do każdego stylu architektonicznego. Mozaiki szklane lustrzane świetnie sprawdzą się w aranżacjach w stylu glamour. Z kolei w bardziej stonowanych nowoczesnych aranżacjach łazienki możemy sięgnąć po mozaiki szklane matowe.

Szklane mozaiki są odporne na zabrudzenia i pleśń. Ich powierzchnię bardzo łatwo utrzymać w czystości. W większości przypadków do wyczyszczenia mozaiki wystarczy nam gąbka z odrobiną płynu do naczyń. Dużą zaletą szklanej mozaiki jest również jej łatwy montaż. Dostępne dziś mozaiki naklejone są na specjalne siatki lub folie. Standardowy wymiar to mozaiki szklane 30 x 30 cm, choć w naszej ofercie znajdziecie również inne formaty tego rodzaju dekoracji.

Mozaika szklana w łazienkach

W jaki sposób wykorzystać szklaną mozaikę w łazience? W wystroju tego pomieszczenia ten aranżacyjny detal wykorzystuje się najczęściej do zabudowy brodzika, wanny czy ściany prysznicowej. Mozaika szklana w łazience sprawdzi się również jako element obudowy lustra czy łazienkowego blatu. To, w jaki sposób najlepiej wykorzystać mozaiki szklane w łazienkach, zależy oczywiście od projektu i stylu całego pomieszczenia. Mozaika szklana w łazience sprawdzi się zarówno jako niewielki detal, jak i główny element dekoracyjny. Ze szklanej mozaiki możemy ułożyć na przykład gruby pionowy pas lub wykorzystać jej elementy jako dekoracyjną listwę.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady