Current Image

Filtry

BLATY ŁAZIENKOWE

425 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Blaty łazienkowe

Blaty łazienkowe to element aranżacji, który z jednej strony pełni funkcję praktyczne, a z drugiej sam w sobie może być ozdoba tego pomieszczenia. Blat łazienkowy stanowi swojego rodzaju podporę umywalki i daje nam przestrzeń, na której przechowujemy najpotrzebniejsze i najczęściej używane przybory toaletowe czy kosmetyki. Blat łazienkowy możemy wykorzystać również jako miejsce do wyeksponowania w łazience różnego rodzaju ozdób czy elementów dekoracyjnych.

W ofercie sklepu internetowego Komfort dostępnych jest kilkadziesiąt modeli blatów łazienkowych polskich i europejskich producentów wyposażenie łazienek. Oferujemy zarówno proste blaty do łazienki imitujące naturalne drewno czy kamień, jak i wyjątkowo dekoracyjne i efektowne marmurowe blaty łazienkowe. Niezależnie od tego, na jaką aranżację łazienki się zdecydowaliście, zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty blatów łazienkowych.

Blaty do łazienki – jaki materiał wybrać?

Blaty do łazienki wykonane są z bardzo różnych materiałów. Sporą popularnością cieszą się blaty do łazienki laminowane. Są one wykonane z materiałów drewnopodobnych jak MDF czy płyta wiórowa, pokrytych kilkunastoma warstwami niezwykle odpornego laminatu. Dekoracyjny laminat może imitować różnego rodzaju naturalne materiały. Możemy więc zdecydować się na blat do łazienki laminowany imitujący naturalne drewno, beton, marmur czy inne rodzaje naturalnego kamienia. Dużym atutem tego rodzaju blatów łazienkowych jest również ich stosunkowo niska cena. Blaty łazienkowe laminowane są zwykle kilka razy tańsze niż blaty wykonane z naturalnych materiałów.

Jeśli dysponujemy nieco większym budżetem i zależy nam na stworzeniu wyjątkowo efektownej aranżacji łazienki, możemy zdecydować się marmurowe blaty do łazienki. Ten naturalnie żyłkowany kamień ozdobny dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych. Odpowiednio dobrany marmurowy blat do łazienki sprawdzi się zarówno w aranżacjach w stylu glamour, wnętrzach nowoczesnych, jak i w klasycznej łazience.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady