Current Image

Filtry

ZLEWOZMYWAKI MIEDZIANE

2 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Zlewozmywaki miedziane

Niezwykle stylowe i oryginalne zlewozmywaki miedziane to jedna z najgorętszych nowości w kategorii wyposażenia kuchni. Miedziany zlewozmywak będzie nie tylko funkcjonalnym elementem wyposażenia kuchni, ale także, a może nawet przede wszystkim ozdobą kuchennej aranżacji. Jeśli szukacie efektownego zlewozmywaka w kolorze miedzianym do nowoczesnej kuchni, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami dostępnymi w tej kategorii.

Miedziany zlew do kuchni – gdzie się sprawdzi?

Zastanawiacie się, w jakich aranżacjach tego pomieszczenia sprawdzi się miedziany zlew do kuchni? Dodatki w kolorze miedzi kojarzą się przede wszystkim z nowoczesnymi aranżacjami. Pierwszym skojarzeniem z miedzią w kuchni są często aranżacje inspirowane stylem loftowym lub industrialnym. I rzeczywiście miedziany zlew kuchenny idealnie wpisuje się w charakter takich wnętrz. Przy odrobinie wnętrzarskiego wyczucia zlewozmywaki kuchenne miedziane możecie wykorzystać także w kilku innych kuchennych aranżacjach. Zlew kuchenny miedziany odnajdzie się na przykład w ekstrawaganckiej kuchni glamour czy niektórych designerskich, modernistycznych aranżacjach.

Zlewozmywaki miedziane – sposób montażu

Miedziany zlew to najczęściej model wykonany ze stali nierdzewnej pokrytej miedzianą powłoką lub barwionej w taki sposób, aby przypominała miedź. Sposób montażu zlewu miedzianego nie różni się więc niczym od montażu klasycznych zlewów ze stali nierdzewnej. Dużo zależy od tego, czy wybierzecie zlew miedziany podwieszany, czy też taki model jak miedziany zlew wpuszczany. Niezależnie od konstrukcji konkretnego zlewu miedzianego należy postępować zgodnie z instrukcją montażu dostarczoną przez producenta.

Zlewozmywaki miedziane – funkcjonalność

Jakie praktyczne zalety ma kuchenny zlew miedziany z baterią? Funkcjonalność takiego zlewu zależy w dużej mierze od tego, jaki model wybierzecie. Zlew miedziany dwukomorowy sprawdzi się w przestronnej kuchni bez zmywarki. Z kolei w mniejszej kuchni możecie postawić na jednokomorowy zlew miedziany z ociekaczem.

Jak już wspomnieliśmy zlewy miedziane to w rzeczywistości modele wykonana z nierdzewnej stali. Podobnie jak inne modele wykonane z tego materiału są one więc niezwykle wytrzymałe i odporne na wysokie temperatury. Są także lekkie, dzięki czemu nie będziecie mieli problemów z ich transportem i montażem. Do zalet zlewów miedzianych można zaliczyć również bardzo łatwą pielęgnację i odporność tego rodzaju modeli nawet na silne chemiczne środki czyszczące. Wyjątkiem są preparaty z mineralnymi granulkami, które mogą zarysować powierzchnię miedzianego zlewu.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Zobacz powiązane Inspiracje