Current Image

Filtry

PŁYTKI BIAŁE

394 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki białe

Biel we wnętrzach to kolor ponadczasowy, który nigdy nie wyjdzie z mody. Nic więc dziwnego, że płytki białe to w naszej ofercie aż kilkaset różnych wzorów. Oferujemy płytki białe takich polskich marek jak Opoczno, Cersanit, Tubądzin, Stargres czy Ceramika Color. Są to zarówno małe kwadratowe płytki białe, białe cegiełki, a także tak modne ostatnio białe płytki wielkoformatowe. Jeśli w swoim wnętrzu stawiacie na uniwersalną biel lub połączenie bieli z inną barwą, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie płytki białe są aktualnie dostępne w naszym sklepie.

Płytki białe połysk czy matowe?

Na finalny wizualny odbiór naszej aranżacji bardzo duży wpływ ma również to, czy wybierzemy płytki białe połysk, czy płytki matowe. Na płytki białe połysk decydujemy się najczęściej w przypadku nowoczesnych designerskich aranżacji. Takie płytki możemy jednak z powodzeniem wykorzystać również w niektórych klasycznych wnętrzach. Białe płytki na wysoki połysk odbijają światło, dzięki czemu mogą optycznie powiększać pomieszczenie. Błyszczące kafelki idealne do kuchni czy łazienki to na przykład płytki białe cegiełki. Z kolei w salonie możemy sięgnąć po duże płytki biały marmur. Szczególnie dużą popularnością cieszą rektyfikowane płytki marmurowe. Ten sposób wykończenia krawędzi płytek pozwala położyć je z bardzo wąskimi fugami. Takie białe płytki będą tworzyć jednolitą, minimalistyczną powierzchnię, która idealnie wpisuje się w wiele nowoczesnych trendów. Mniejsze fugi również dodatkowo optycznie powiększają pomieszczenie. Szczególnie jeśli postawimy na białe płytki w dużym formacie. Jedyną wadą białych płytek z połyskiem jest dość wymagająca codzienna pielęgnacja. Kurz czy sierść domowych zwierząt będzie na białych płytkach błyszczących o wiele bardziej widoczna niż na płytkach matowych.

Z kolei główną zaletą białych płytek matowych jest ich uniwersalność. Możemy wykorzystać je w minimalistycznym wnętrzu skandynawskim, aranżacjach nowoczesnych czy też tradycyjnych wnętrzach nawiązujących do stylu angielskiego, lub klimatów prowansalskich.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Zobacz powiązane inspiracje

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.