leftImage
Komfortowy Remont
łazienki, płytki, podłogi, drzwi, kuchnie, meble do -30% Sprawdź >>
rightImage

Filtry

LUSTRA ŁAZIENKOWE OKRĄGŁE

144 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Lustra łazienkowe okrągłe

Lustro łazienkowe to z jednej strony niezbędny element wyposażenia tego pomieszczenia, a z drugiej dekoracja, która może być jego prawdziwą ozdobą. Lustra łazienkowe mają jednak jeszcze jedną ważną zaletę. Mogą one optycznie powiększyć i rozjaśnić nawet ciasną łazienkę. Dużą popularnością cieszą się w tej kategorii lustra łazienkowe okrągłe. W jakim wnętrzu sprawdzi się tego rodzaju dodatek? Jeśli w naszej łazience dominują delikatne krzywizny i lekko zaokrąglone kształty, to zdecydowanie możemy postawić na lustro łazienkowe okrągłe. Takie modele są często kojarzone z aranżacjami klasycznymi i tradycyjnymi. Po lustra łazienkowe okrągłe możemy jednak z powodzeniem sięgnąć również w przypadku niektórych nowoczesnych łazienek. Przykładem mogą być lustra łazienkowe okrągłe z paskiem, które możemy wykorzystać we wnętrzu skandynawskim lub łazience w stylu loftowym.

Okrągłe lustra do łazienki to w ofercie naszego sklepu online kilkadziesiąt różnych modeli. Są to lustra pochodzące między innymi z katalogów takich marek jak Ruke, Elita czy Venti. Jeśli szukacie modnego i funkcjonalnego lustra do swojej łazienki, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami dostępnymi w tej kategorii.

Lustra łazienkowe okrągłe podświetlane – modny i funkcjonalny dodatek

Jednym z bestsellerów ostatnich kilku sezonów są lustra łazienkowe okrągłe podświetlane. Na czym polega fenomen tego rodzaju łazienkowych luster z technologią LED? Lustra łazienkowe okrągłe podświetlane wyposażone są w umieszczone z tyłu zintegrowane ledowe źródło światła. Zwykle jest to taśma LED biegnąca wokół krawędzi lustra. Dzięki temu lustra łazienkowe okrągłe podświetlane generują rozproszone światło o neutralnej barwie. Idealnie oświetla ono nasze odbicie i nie rzuca na twarz ostrych cieni. Takie lustro łazienkowe okrągłe podświetlane sprawdzi się więc świetnie w czasie codziennego nakładania makijażu, golenia czy stylizacji włosów. Zastosowanie technologii LED sprawia również, że podświetlane lustra zużywają bardzo mało energii elektrycznej, a dodatkowo cechują się bardzo niską awaryjnością.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.