leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE 35CM

1 produkt
Sortowanie:
Domyślnie

Grzejniki łazienkowe 35 cm

Niewielki metraż i pokaźna lista niezbędnego w łazience wyposażenia sprawiają, że funkcjonalne urządzenie tego pomieszczenia jest często nie lada wyzwaniem. Nic więc dziwnego, że w ofercie wielu producentów wyposażenia łazienek i armatury znajdziemy produkty zaprojektowane z myślą o ograniczonej przestrzeni i optymalnym jej wykorzystaniem. Dobrym przykładem są wąskie grzejniki łazienkowe 35 cm. Niewielka szerokość takiego grzejnika sprawia, że można wykorzystać go nawet w niewielkiej łazience czy toalecie. Grzejnik łazienkowy szerokość 35 cm pozwala w optymalny sposób zagospodarować przestrzeń, w której nie zmieszczą się żadne większe elementy wyposażenia.

W naszym sklepie online grzejniki łazienkowe 35 cm to kilka modeli wybranych z oferty przede wszystkim rodzimych producentów armatury. W stałej sprzedaży posiadamy między innymi grzejniki łazienkowe 35 cm marki Luxrad. Mamy także nadzieję, że już niebawem znajdziecie w tej kategorii także grzejniki z oferty innych polskich i europejskich marek.

Grzejnik łazienkowy szerokość 35 cm czarny, biały a może srebrny?

W tradycyjnych aranżacjach łazienki od wielu lat królowały grzejniki w kolorze białym. Popularność kilku nowoczesnych trendów wnętrzarskich sprawiła jednak, że coraz częściej i coraz chętniej wybieramy wąskie grzejniki łazienkowe 35 cm w innych kolorach. Bardzo dużą popularnością cieszą się na przykład grzejniki łazienkowe 35 cm czarne. Taki element wyposażenia łazienki możemy wykorzystać między innymi w aranżacjach w stylu skandynawskim, industrialnym czy w łazience glamour. Uniwersalność koloru czarnego sprawia, że na taki grzejnik łazienkowy szerokość 35 cm możemy zdecydować się także w łazienkach klasycznych i designerskich nowoczesnych wnętrzach.

Ciekawą propozycją może być także grzejnik łazienkowy 35 cm w kolorze metalicznym. W przypadku aranżacji industrialnej czy modernistycznej łazienki możemy pomyśleć na przykład o grzejniku łazienkowym 35 cm w kolorze miedzianym, złotym lub srebrnym.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.