Filtry

Wycieraczki

67 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wycieraczki pod drzwi

Wycieraczki pod drzwi wejściowe to praktyczny detal, który ochroni wnętrze naszego mieszkania przed wilgocią i brudem wnoszonym z zewnątrz na obuwiu. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby wycieraczki pod drzwi, poza funkcją czysto praktyczną, pełniły również rolę dekoracyjną. W końcu czy tego chcemy, czy nie wycieraczka pod drzwi jest swojego rodzaju wizytówką naszego domu. 

Jak wybrać idealne wycieraczki pod drzwi? W sklepie internetowym Komfort dostępnych jest ponad 100 różnych modeli wycieraczek. Nasze wycieraczki pod drzwi to zarówno minimalistyczne, uniwersalne, jednokolorowe modele, jak i wycieraczki pod drzwi z dekoracyjnymi nadrukami. Są to na przykład wycieraczki z powitalnym napisem. Sporą popularnością cieszą się również wycieraczki pod drzwi z nadrukiem drewnianych desek, płytek ceramicznych czy kamiennej posadzki. W naszej ofercie coś dla siebie znajdą jednak również miłośnicy żywszych barw i kolorowych nadruków. 

Wycieraczki pod drzwi zewnętrzne i wewnętrzne

Większość oferowanych przez nas modeli wycieraczek pod drzwi można z powodzeniem stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Kluczowe jest to, aby wycieraczka była wykonana z odpornego na wilgoć i łatwego w pielęgnacji materiału.  Wycieraczki pod drzwi zewnętrzne powinny mieć również podkład z materiału stabilizującego i antypoślizgowego. W takich sytuacjach sprawdzą się wycieraczki zewnętrzne ze spodem z polichlorku winylu lub tak zwanej gumy nitrylowej. W przypadku wycieraczek na zewnątrz możemy postawić również na modele wykonane w całości z gumy. Zwykle są one jednak pozbawione funkcji dekoracyjnych i reprezentacyjnych. Na wycieraczki gumowe decydujemy się więc raczej w przypadku budynków gospodarczych, czy bocznych, mniej reprezentacyjnych wejść.

Kolejnym ważnym czynnikiem przy wyborze wycieraczki pod drzwi na zewnątrz, jest również jej odporność na niskie temperatury. Jeśli wycieraczka będzie na zewnątrz przez cały rok, najlepiej postawić na modele wykonane z materiałów mrozoodpornych.

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.