Filtry

LAMELE DĘBOWE

31 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lamele dębowe

Dostępne w naszym sklepie lamele dębowe to nowoczesny element dekoracyjny, który jest prawdziwym hitem w aranżacji wnętrz. Co więcej, nic nie wskazuje, aby miało się to szybko zmienić! Gdzie je zamontować? Świetnie wyglądają zarówno na ścianie, jak i na suficie. Odmienią charakter salonu, sypialni, a nawet kuchni czy łazienki. Zachęcamy więc do przyjrzenia się bogatej ofercie lameli dębowych w sklepie KOMFORT!


Lamele dębowe – wyraziste i eleganckie rozwiązanie dla Twojego domu

Dębowe lamele to dekoracje 3D, które tworzą na ścianie wyjątkowy, przestrzenny efekt. Dzięki nim pomieszczenie zyskuje wielowymiarową głębię.


Dlaczego warto zdecydować się na lamele dębowe z naszej oferty? Lamele dębowe Komfort są projektowane i produkowane w Polsce. Powstają z surowców podlegających recyklingowi i są niezwykle łatwe w montażu. Wybrane lamele dębowe są także odporne na wilgoć. Można je więc bez problemu stosować w tak zwanych pomieszczeniach mokrych: kuchniach i łazienkach.


Wyjątkowe aranżacje ścian z lamelami dębowymi litymi

Jeszcze do niedawna najchętniej wybierano lamele z aluminium. Szybko jednak wyszły z mody, a obecnie kojarzą się z dość przestarzałym elementem aranżacji. Wraz z modą na naturalne materiały we wnętrzach pojawiły się lamele dębowe lite. Był to jednak dość drogi element wyposażenia. A jakie modele aktualnie cieszą się największą popularnością? Najbardziej praktycznym rozwiązaniem są dziś lamele dębowe wykonane z PCV lub MDF. Idealnie imitują naturalne drewno, zarówno pod względem koloru, jak i struktury. Ponadto cechuje je wysoka wytrzymałość!


Wobec tego, gdzie zamontować lamele dębowe przypominające lite drewno? Tutaj ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia. Doskonały efekt uzyskamy, umieszczając je w salonie, np. na ścianie za telewizorem. Z użyciem lameli dębowych można też zaznaczyć poszczególne strefy w pokoju, np. oddzielić część ze stołem od obszaru wypoczynkowego. Inne ciekawe rozwiązanie to lamele dębowe w sypialni. Pięknie prezentują się zwłaszcza za wezgłowiem łóżka. Strzał w dziesiątkę to również lamele przy schodach lub w przedpokoju. Zazwyczaj są to miejsca, którym poświęca się najmniej uwagi podczas urządzania domu czy mieszkania, a za pomocą lameli można niewielkim nakładem pracy nadać im stylowy wygląd.


Nieco rzadziej umieszcza się je w łazienkach czy kuchniach, lecz zapewniamy, że i tam zrobią wrażenie. Wystarczy postawić na lamele o właściwościach wodoodpornych, którym niestraszny jest stały kontakt z wilgocią.


Ile kosztują lamele dębowe?

Dostępne w sklepie KOMFORT lamele dębowe na ścianę to niedrogi, lecz bardzo efektowny sposób na szybką zmianę wyglądu wnętrza. Do ich montażu nie potrzeba specjalnych narzędzi ani umiejętności! Przy czym warto pamiętać, że cena lameli dębowych różni się w zależności od ich właściwości – modele do kuchni i łazienki są droższe ze względu na zastosowane w nich technologie. Koszt ich zakupu różni się także w zależności od rozmiaru panelu. Gwarantujemy jednak, że w ostatecznym rozrachunku cała inwestycja nadal okazuje się atrakcyjna cenowo!

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.