Current Image

Filtry

MEBLE KUCHENNE NAROŻNIKOWE

73 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Meble kuchenne narożnikowe

Nowoczesne meble kuchenne narożnikowe to szereg innowacyjnych rozwiązań, które w wygodny i funkcjonalny sposób pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni w rogu kuchni. W meblach kuchennych starego typu szafki narożnikowe były często bardzo głębokie, a dostęp do ich wnętrza były mocno utrudniony. Na szczęście w nowoczesnych meblach kuchennych do narożnika zaimplementowano szereg rozwiązań, które znacznie ułatwiają organizację kuchni.

Meble kuchenne narożnikowe w sklepie Komfort to kilkadziesiąt modeli zaprojektowanych z myślą o jak najwygodniejszym korzystaniu z tej przestrzeni. W kategorii tej dostępne są przede wszystkim szafki narożnikowe dolne. Obok klasycznych modeli zamykanych szafek kuchennych narożnikowych w kształcie litery „L” oferujemy również pięciokątne szafki kuchenne do narożnika. Tego rodzaju szafki kuchenne narożnikowe zajmują co prawda nieco więcej miejsca, w zamian zyskujemy jednak dużo więcej przestrzeni wewnątrz szafki.

Szafki kuchenne narożnikowe Komfort

Szafki kuchenne narożnikowe Komfort dostępne są w naszej w ofercie w ramach około 30 różnych linii produktowych. Każda z tych kolekcji jest kompatybilna z innymi szafkami kuchennymi z tej samej linii. Szafki z jednej kolekcji możemy więc łączyć w modułowy sposób, tworząc własną, idealnie dopasowaną do indywidualnych potrzeb aranżację kuchni. Nasze szafki kuchenne narożnikowe to wiele modeli zaprojektowanych z myślą o nowoczesnych kuchniach. W tej grupie dużą popularnością cieszą się szafki kuchenne narożnikowe białe i szare. Coś dla siebie znajdą jednak również miłośnicy mocniejszych barw. Oferujemy także wiele szafek kuchennych, które świetnie sprawdzą się w bardziej tradycyjnych aranżacjach. Jeśli więc planujecie aranżację kuchni nawiązującej do klimatów retro lub vintage, to również zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Fronty naszych szafek narożnikowych wykonane są z płyty MDF pokrytej wysokiej jakości folią, laminatem lub specjalnymi lakierami. Te warstwy ochronne chronią wewnętrzny rdzeń przed wilgocią i zabrudzeniami.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.