leftImage
-14% z kodem
"PP14KK". Tylko dla Klubowiczów. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

PŁYTKI PODŁOGOWE PATCHWORK (WZORZYSTE)

59 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki podłogowe patchwork

Kolorowy styl patchwork to ostatnio jeden z gorętszych trendów wnętrzarskich. W ofercie wielu marek znalazły się tekstylia czy meble patchwork. Z kolei w kolekcjach producentów ceramiki dostępne są płytki podłogowe patchwork. Kolorowe, łączące w sobie różne motywy płytki podłogowe patchwork możemy wykorzystać do stworzenia oryginalnej aranżacji kuchni, łazienki, salonu czy tarasu.

Płytki podłogowe patchwork w sklepie Komfort to wyselekcjonowane wzory między innymi z kolekcji takich producentów jak Cersanit, Opoczno, Absolut Keramika czy Euroceramic. W zdecydowanej większości są to gresowe płytki patchwork o bardzo dobrych parametrach technicznych. Gresowe płytki podłogowe cechują się bardzo niską nasiąkliwością, a także wysoką twardością i odpornością na ścieranie. Wybierając gresowe płytki podłogowe patchwork, otrzymamy więc łatwy w pielęgnacji produkt, który posłuży nam przez długie lata.

Płytka podłogowa patchwork – w jakim wnętrzu się sprawdzi?

Płytka podłogowa patchwork może znaleźć zastosowanie w kilku różnych stylach architektonicznych. Najbardziej oczywistym wyborem będą eklektyczne i pełne kolorów aranżacje w stylu boho. Kolorowa posadzka z płytek podłogowych w stylu patchwork może sprawdzić się również we wnętrzach inspirowanych klimatami etno. W takich ciepłych i pełnych koloru aranżacjach najlepiej sprawdzą się płytki podłogowe patchwork inspirowane motywami rodem z orientalnej mozaiki.

Kafelki podłogowe w stylu patchwork możemy wykorzystać jednak również w przypadku bardziej stonowanych aranżacji. Płytki patchwork możemy łączyć z gładkimi, jednokolorowymi płytkami, tworząc tylko niewielki, kolorowy element. W takim przypadku element podłogi w stylu patchwork może być barwnym akcentem, przełamującym monotonię minimalistycznego wnętrza.

Ciekawą propozycją są również czarno-białe płytki podłogowe patchwork. Na takie modele płytek możemy zdecydować się na przykład w przypadku tak modnych ostatnio aranżacji w stylu skandynawskim.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.