Current Image

Filtry

PŁYTKI BETONOWE

29 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki betonowe

Płytki betonowe przebojem zdobyły nasze wnętrza już kilka lat temu. Od tego czasu ich popularność systematycznie rośnie. Płytki betonowe kojarzą nam się przede wszystkim z surowymi wnętrzami loftowymi i aranżacjami w stylu industrialnym. I to rzeczywiście popularność tych architektonicznych trendów przyczyniła się do wzrostu zainteresowania płytkami betonowymi. Pod tym pojęciem kryją się często płytki gresowe imitujące beton architektoniczny. Takie płytki betonowe możemy z powodzeniem wykorzystać na ścianach czy podłodze w aranżacjach loftowych i industrialnych. Po tego rodzaju materiał możemy sięgnąć jednak również w przypadku wnętrz eklektycznych czy nawet skandynawskich. Płytki betonowe w takich aranżacjach powinniśmy stosować jednak z umiarem.

Jeśli podoba Wam się ten nowoczesny, surowy wnętrzarski trend, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie płytki betonowe są aktualnie dostępne w naszym sklepie online.

Płytki z betonu architektonicznego – aranżacje

Poza płytkami imitującymi beton oferujemy również prawdziwe płytki z betonu architektonicznego. Ściana w salonie wykonana z płytek z betonu architektonicznego może być wyjątkowo efektowną dekoracją. Na tle takiej ściany świetnie będzie wyglądał zarówno metalowy, loftowy regał, jak i skórzana kanapa czy drewniana komoda. Płytki betonowe mają jednak o wiele więcej zastosowań w nowoczesnych aranżacjach wnętrz. W loftowej sypialni z takich płytek możemy wykonać oryginalny zagłówek łóżka. Natomiast w kuchni mogą posłużyć do zabezpieczenia ściany pomiędzy blatem a kuchennymi szafkami. Beton jest bardzo uniwersalnym materiałem, który w nowoczesnych aranżacjach daje nam spore pole do popisu.

Dużą zaletą płytek z betonu architektonicznego jest również ich bardzo wysoka trwałość. Nawet po wielu latach zachowają one swój surowy, oryginalny wygląd. Dostępne w naszym sklepie płytki z betonu architektonicznego posiadają również właściwości mrozoodporne. Dzięki temu można wykorzystać je także w aranżacji nowoczesnego salonu czy tarasu.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.