Filtry

GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE BIAŁE

157 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Grzejniki łazienkowe białe

Z aranżacją łazienek od wielu lat kojarzy nam się przede wszystkim kolor biały. Co prawda wiele nowoczesnych trendów wnętrzarskich wprowadziła do łazienek również inne kolory, to jednak nadal bardzo często sięgamy po białą klasykę. Dotyczy to nie tylko armatury łazienkowej czy płytek, ale często również takiego elementu wyposażenia łazienki jak grzejnik. Grzejniki łazienkowe białe to chyba najbardziej uniwersalny wybór, który sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach łazienek.

O tym, że grzejniki łazienkowe białe są nadal niezwykle popularne, może świadczyć, chociażby liczba dostępnych w sprzedaży modeli i wzorów. W naszym sklepie internetowym znajdziecie ponad 100 różnych białych grzejników łazienkowych. Są to modele przeznaczone do łazienek o różnej wielkości. Oprócz klasycznych białych grzejników łazienkowych pionowych oferujemy również grzejniki białe poziome czy też grzejniki białe wąskie, zaprojektowane z myślą o bardzo małych łazienkach. W naszej ofercie znajdziecie grzejniki łazienkowe białe o szerokości od zaledwie 20 do aż 100 cm. Jeśli w aranżacji swojej łazienki stawiacie na takie klasyczne rozwiązanie, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą białych grzejników łazienkowych.

Grzejnik łazienkowy biały dekoracyjny

Dużą część naszej oferty stanowią klasyczne drabinkowe grzejniki łazienkowe białe. Kilku producentów zdecydowało się jednak wprowadzić do swojej oferty również grzejniki łazienkowe białe dekoracyjne. W przypadku takich dekoracyjnych grzejników białych miejsce klasycznych poziomych szczebelków zastąpiły inne rozwiązania konstrukcyjne. Grzejnik łazienkowy biały dekoracyjny może więc mieć formę heksagonalnych paneli, jednolitej dużej lustrzanej tafli, czy kształt inspirowany motywami roślinnymi. Grzejnik łazienkowy biały dekoracyjny przestaje być wyłącznie funkcjonalnym elementem wyposażenia łazienki. Taki grzejnik staje się również jej ozdobą i integralną częścią całej aranżacji tego pomieszczenia.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.