leftImage
-14% z kodem
"KOM14C" tylko dla Klubowiczów Klubu Komfort Sprawdź >>
rightImage

Filtry

PANELE WINYLOWE ROCKO VINYL

25 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Panele winylowe Rocko Vinyl

Panele winylowe Rocko Vinyl to nowoczesne rozwiązanie pozwalające na stworzenie trwałej i niezwykle odpornej podłogi. Panele winylowe Rocko Vinyl dostępne są w 3 standardowych formatach. Panele Rocko Vinyl 600 x 295 x 5 mm to wzory imitujące marmur, beton architektoniczny i inne rodzaje naturalnego kamienia. Natomiast panele winylowe Rocko Vinyl imitujące drewniane deski dostępne są w formatach 1210 x 234 x 5 oraz 1210 x 192 x 5 mm. Znajdziemy wśród nich panele winylowe imitujące jasne i ciemne gatunki drewna. Drewnopodobne panele winylowe Rocko Vinyl to około 20 wzorów, wśród których poza klasycznymi panelami dąb czy orzech dostępne są również panele winylowe bielone, czy panele imitujące postarzane drewno. Ten ostatnio rodzaj winylowych paneli możemy wykorzystać na przykład w aranżacjach rustykalnych czy cieszących się tak dużą popularnością aranżacjach loftowych.

Panele winylowe cieszą się dynamicznie rosnącą popularnością. Wynika ona z szeregu zalet, jakimi cechuje się ten rodzaj podłóg. Panele winylowe Rocko Vinyl są w pełni odporne na działanie wilgoci. Można je więc z powodzeniem stosować w takich miejscach jak łazienki, kuchnie czy pomieszczenia wejściowe. Wodoodporność to jednak niejedyna zaleta paneli winylowych. Podłogi Rocko Vinyl są również wyjątkowo odporne na ścieranie i różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Jeśli dodamy do tego jeszcze bardzo prosty montaż, otrzymamy nowoczesny produkt, który zdecydowanie warto wziąć pod uwagę przy urządzaniu naszego wnętrza.

Rocko Vinyl by Kronospan

Kronospan to jeden z największych w Polsce i Europie producentów podłóg laminowanych i produktów drewnopodobnych. Marka Rocko Vinyl i oferowane przez nią panele winylowe są częścią grupy Kronospan. Dzięki Rocko Vinyl Kronospan poszerza swoją ofertę o nowoczesne i funkcjonalne panele laminowane. Wsparcie grupy Kronospan umożliwia projektantom Rocko Vinyl dostęp do zaawansowanego zaplecza technologicznego i korzystania z wieloletniego doświadczenia, sieci dystrybucyjnej i infrastruktury marki.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.