Current Image

Filtry

CHODNIKI CZERWONE

30 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Chodnik czerwony

Na chodnik decydujemy się zwykle w przypadku pomieszczeń wejściowych, korytarzy czy innych ciągów komunikacyjnych. Czerwone chodniki w sklepie online Komfort to kilkadziesiąt wzorów, wśród których dominują modele inspirowane tradycyjnymi dywanami perskimi i tureckimi. Taki chodnik czerwony możemy z powodzeniem wykorzystać we wnętrzu zabytkowym, rustykalnym czy też w aranżacjach inspirowanych stylem retro lub orientalnymi klimatami etno. Jeżeli poszukujecie aktualnie czerwonego chodnika do domu czy mieszkania, zapraszamy do zapoznania się pełną ofertą sklepu Komfort.

Czerwony chodnik dywanowy wełniany czy syntetyczny?

Wybierając czerwony chodnik dywanowy, warto zwrócić uwagę nie tylko na zdobiący go wzór, ale również na materiał, z którego jest wykonany. W ofercie sklepu internetowego Komfort dostępne są zarówno czerwone chodniki wełniane, jak i modele wykonane z włókien syntetycznych: polipropylenu, poliestru czy akrylu.

To jaki materiał chodnika wybrać powinno być uzależnione od naszych potrzeb, jak i budżetu. Czerwony chodnik dywanowy wełniany będzie miał świetne właściwości termoizolacyjne. Na takie rozwiązanie możemy się więc zdecydować, jeżeli zależy nam szczególnie na ociepleniu pomieszczenia. Wełniany chodnik czerwony będzie także w naturalny sposób regulował poziom wilgotności w pomieszczeniu. Wełna wchłania bowiem nadmiar wilgoci z powietrza i uwalnia ją, gdy staje się ono zbyt suche. Czerwony chodnik dywanowy wełniany to jednak zwykle dużo większy wydatek, niż w przypadku modeli z włókien syntetycznych.

Z kolei czerwone chodniki z polipropylenu, poliestru czy akrylu cechują się żywymi kolorami, które nie blakną nawet po długim czasie użytkowania. Czerwony chodnik z włókien syntetycznych będzie również odporny na wilgoć i większość zabrudzeń. Chodniki syntetyczne są bardzo miłe w dotyku i łatwo utrzymać je w czystości. Na szczególną uwagę zasługują chodniki czerwone wykonane techniką heat set frise. Są one zrobione ze specjalnie uszlachetnionej przędzy polipropylenowej. Materiał ten powstał jako tańszy substytut naturalnej wełny.

Chodniki do przedpokoju na metry

Większość dostępnych w tej kategorii produktów to chodniki do przedpokoju na metry. Oznacza to, że długość zamawianego chodnika możemy dopasować idealnie do wymiarów naszego przedpokoju. Chodniki do przedpokoju na metry są standardowo fabrycznie obszyte jedynie wzdłuż dłuższych boków. Oferujemy jednak możliwość skorzystania z dodatkowej usługi obszycia również krótszych boków chodnika do przedpokoju. Dzięki temu otrzymujemy gotowy i starannie wykończony chodnik do przedpokoju.

Dobór odpowiedniego chodnika do przedpokoju na metry ułatwia również szeroka rozmiarówka. W sklepie internetowym Komfort znajdziecie chodniki do przedpokoju o szerokości od 60 do aż 150 cm.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady