Current Image

Filtry

PŁYTKI 60X60

329 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki 60x60

Płytki 60x60 to jeden z popularnych rozmiarów, na który decydujemy się zarówno w przypadku płytek ściennych, jak i podłogowych. W sklepie online Komfort płytki 60x60 cm to ponad 300 różnych wzorów. Kwadratowe płytki 60x60 cm znajdziecie w ofercie większości dużych producentów ceramiki. W stałej sprzedaży posiadamy płytki 60x60 podłogowe i ścienne takich marek jak Opoczno, Stargres, Arte by Tubądzin, Euroceramic, Absolut Keramika czy Cersanit. Płytki 60x60cm w naszej ofercie to zarówno ceramika przeznaczona do kuchni i łazienki, jak i modele, które z powodzeniem możecie wykorzystać również w innych pomieszczeniach. Na stosunkowo duże płytki 60x60 decydujemy się coraz częściej w trakcie aranżacji salonu. Wśród płytek 60x60 do salonu szczególnie dużą popularnością cieszą się tak zwane płytki rektyfikowane. Tego rodzaju płytki możemy położyć w taki sposób, aby utworzyły one jednolitą powierzchnię z praktycznie niewidocznymi fugami. Efekt ten będzie szczególnie atrakcyjny, jeśli wybierzemy płytki 60x60 marmurowe lub szare matowe płytki imitujące popularny w wielu nowoczesnych aranżacjach beton architektoniczny.

Płytki 60x60 marmurowe, drewnopodobne czy szare matowe?

W naszej ofercie płytek 60x60 dostępne są oczywiście wszystkie najpopularniejsze w ostatnich sezonach wzory i kolory. Jednym z bestsellerów są aktualnie płytki 60x60 marmurowe dostępne zarówno w jasnych, jak i ciemnych odcieniach. Płytki 60x60 marmurowe możemy wykorzystać jako dekoracyjny akcent w nowoczesnych i klasycznych aranżacjach. Po tego rodzaju płytki 60x60 możemy sięgnąć również, aranżując efektowną aranżację w stylu glamour.

Jeśli chcemy stworzyć we wnętrzu przytulny i pełen rodzinnego ciepła klimat, możemy postawić na płytki 60x60 drewnopodobne lub płytki imitujące różne rodzaje naturalnego kamienia. Z kolei w surowych aranżacjach industrialnych czy loftowych sięgamy najczęściej po płytki 60x60 szare matowe imitujące beton. W industrialnym wnętrzu takie płytki 60x60 cm możemy wykorzystać zarówno na podłodze, jak i na ścianach pomieszczenia.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady