Current Image

Filtry

PŁYTKI ŚCIENNE PATCHWORK

43 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki ścienne patchwork

Co to takiego płytki ścienne patchwork? Sama nazwa patchwork wywodzi się z krawiectwa i oznacza technikę łączenia kawałków materiału w różnych kolorach i z różnymi wzorami. W ciągu ostatnich lat elementy patchwork coraz częściej pojawiają się w wielu różnych stylach architektonicznych i trendach wnętrzarskich. Jednym z najpopularniejszych przykładów są płytki ścienne patchwork. Kafelki patchwork to propozycja przede wszystkim dla osób kreatywnych, które nie chcą ograniczać się do wnętrzarskiej klasyki lub surowych, nowoczesnych trendów architektonicznych. Mnogość wzorów i kolorów sprawia, że płytki ścienne patchwork wykorzystać możemy na naprawdę wiele sposobów.

W sklepie internetowym Komfort znajdziecie płytki ścienne patchwork z najnowszych kolekcji polskich i europejskich producentów ceramiki. Są to na przykład płytki ścienne patchwork marki Opoczno, Cersanit, Absoluta Keramika czy Euroceramic. Jeśli szukacie oryginalnego i nietuzinkowego akcentu, który przełamie monotonne wnętrze, zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty płytek ściennych patchwork.

Płytka ścienna patchwork – nie tylko do kuchni i łazienki

Po płytki ścienne patchwork sięgamy najczęściej w przypadku aranżacji kuchni czy łazienki. Popularnym zabiegiem aranżacyjnym jest stworzenie jednej ściany czy fragmentu ściany z płytek ściennych patchwork. Całe pomieszczenie wyłożone tego rodzaju płytkami mogłoby tworzyć zbyt przytłaczający i chaotyczny efekt. Często więc płytki ścienne patchwork służą do ozdobienia ściany pod prysznicem czy też ściany bezpośrednio nad blatem roboczym w kuchni. Oryginalny wygląd płytek patchworkowych i popularność tego trendu sprawia, że po takie kafelki sięgamy coraz częściej również w przypadku aranżacji takich pomieszczeń jak salon czy pomieszczenie wejściowe. Podobnie jak w przypadku łazienek czy kuchni, płytki ścienne patchwork w salonie wykorzystujemy raczej na niewielkiej powierzchni. Jest to prosty sposób na stworzenie ciekawej i uniwersalnej dekoracji.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.