Current Image

Filtry

WYKŁADZINY PCV 4M

118 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wykładziny PCV 4 m

Wykładzina PCV to aktualnie najtańszy sposób na stworzenie odpornej i estetycznej podłogi. Elastyczne wykładziny PCV 4 m możemy stosować zarówno w domach, jak i w lokalach komercyjnych czy obiektach użyteczności publicznej. Do najważniejszych zalet wykładzin PCV 4 m należą:

  • Wysoka odporność na czynniki zewnętrzne: ścieranie, obciążenia, zarysowania itd. Wykładziny PCV są również odporne na długotrwałe działanie promieni słonecznych. Nie żółkną i nie zmieniają swojego koloru nawet po długim czasie.
  • Montaż wykładziny PCV 4 m lub wykładziny o innej szerokości jest bardzo prosty. W większości przypadków wykładzinę PCV możemy położyć samodzielnie, bez pomocy fachowców. Dużym plusem jest również to, że wykładzinę PCV możemy położyć na starej podłodze, na przykład na panelach czy płytkach.
  • Bogate wzornictwo – wśród ponad 140 wzorów wykładzin PCV Komfort dostępne są takie ze wzorem naturalnych drewnianych desek, betonu architektonicznego, ceramicznych płytek, orientalnej mozaiki itd. Tak duży wybór wzorów pozwala łatwo dopasować wykładzinę PCV do stylu naszego wnętrza.
  • Wykładziny PCV bardzo łatwo utrzymać w czystości. Do ich mycia nie będziemy potrzebowali żadnych specjalistycznych, kosztownych środków czystości.
  • Wykładziny PCV są również odporne na działanie wilgoci. W związku z tym można je z powodzeniem stosować w kuchniach, łazienkach i innych pomieszczeniach narażonych na wilgoć.

Wykładzina PCV 4 m Komfort

Sklep internetowy Komfort oferuje ponad 100 wzorów nowoczesnych, elastycznych wykładzin PCV. Są to między innymi wykładziny PCV 4 m ozdobione wzorami drewnianych desek, płytek ceramicznych, naturalnego kamienia czy betonu architektonicznego. W naszej ofercie są również wykładziny PCV imitujące nowoczesne, geometryczne mozaiki. Takie wykładziny PCV 4 m sprawdzą się świetnie we wnętrzach skandynawskich i nowoczesnych. Staramy się także cały czas poszerzać ofertę wykładzin elastycznych PCV o szerokości 4 m. Zachęcamy więc do regularnych odwiedzin naszej strony.