Current Image

Filtry

WYKŁADZINY PCV 2M

59 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wykładzina PCV 2 m

Wykładzina PCV to aktualnie najtańszy i najszybszy sposób na nową podłogę. Stworzona z 2m wykładziny PCV powierzchnia będzie odporna na wilgoć, zabrudzenia czy ścieranie. Wykładziny PCV są nie tylko łatwe w montażu, ale również bezproblemowe w codziennej pielęgnacji. Ogromnym atutem jest także to, że wykładzinę PCV 2m możemy położyć na każdej powierzchni włącznie z panelami czy płytkami. W sklepie internetowym Komfort dostępnych jest niemal 200 wzorów wykładzin PCV 2m. Ta uniwersalna szerokość wykładziny pozwala na jej zastosowanie w większości pomieszczeń zarówno w domu, jak i w obiektach użyteczności publicznej.

Wykładzina PCV szer. 2m – jaki wzór wybrać i jak układać?

Jedną z największych zalet wykładzin PCV jest bardzo duża ilość dostępnych wzorów i modeli. W kategorii wykładzina PCV o szer. 2m z łatwością znajdziecie wzory imitujące drewniane deski, parkiet, płytki ceramiczne, czy nawet beton ozdobny i różne rodzaje naturalnego kamienia. Tak duża ilość wzorów pozwala na dopasowanie odpowiedniej wykładziny PCV szer. 2m do praktycznie każdego stylu architektonicznego. Jeżeli planujecie stworzenie podłogi z wykładziny PCV, zapraszamy do zapoznania się pełną ofertą wykładzin Komfort.

Do korzyści wynikających ze stosowania podłóg PCV, zaliczyć możemy również bardzo prosty montaż. W przypadku wykładziny PCV o szerokości 2m najprawdopodobniej konieczne będzie ułożenie obok siebie dwóch lub więcej rzędów. Na szczęście wykładzinę PCV 2m można bez większych problemów położyć tak, aby linia łączenia była niewidoczna. Jak to zrobić? Dwa paski wykładziny układamy tak, aby zachodziły na siebie. Oczywiście, jeżeli wybraliśmy wykładzinę PCV 2 m ze wzorem desek lub płytek ceramicznych, miejsce cięcia wybieramy tak, aby było ono, jak najmniej widoczne. Następnie za pomocą nożyka lub specjalnego profilu do wykładzin PCV przecinamy na raz obie warstwy. Powstanie w ten sposób linia cięcia, do której będą idealnie przylegać oba pasy wykładziny. Na końcu możemy zastosować jeszcze specjalny klej do wykładzin PCV, który zespoli obie warstwy i stworzy jednolitą, nieprzepuszczalną powierzchnię.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.