Current Image

Filtry

DRZWI WEWNĘTRZNE ORZECH

14 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Drzwi wewnętrzne orzech

Orzech amerykański czy europejski to cenione i szeroko stosowane w przemyśle stolarskim gatunki drewna. Popularność orzecha sprawiła, że często możemy spotkać się również z drewnopodobnymi elementami ozdobionymi charakterystycznym wzorem i kolorem tego szlachetnego drewna. Są to na przykład drzwi wewnętrzne orzech.

W naszym sklepie drzwi wewnętrzne orzech to kilkanaście różnych modeli wyselekcjonowanych z najnowszych katalogów czołowych polskich producentów stolarki drzwiowej. W stałej sprzedaży posiadamy między innymi drzwi wewnętrzne orzech marki Pol-Skone. Jeśli w swoim wnętrzu zdecydowaliście się na przykład na meble i podłogę z drewna orzechowego, lub jego imitacji, to idealnym uzupełnieniem takiego wnętrza mogą być właśnie drzwi wewnętrzne orzech.

Drzwi wewnętrzne orzech ciemny czy jasny?

Drewno orzechowe, podobnie jak inne gatunki, dostępne jest w kilku różnych odcieniach. Kolor naturalnego drewna uzależniony może być od konkretnej odmiany i sposobu jego obróbki. Ta różnorodność kolorystyczna znalazła odzwierciedlenie również w naszej ofercie drzwi wewnętrznych orzech. Oferujemy zarówno drzwi wewnętrzne orzech ciemny, jak i nieco jaśniejsze modele. To, który model wybrać zależy oczywiście przede wszystkim od kolorystyki wnętrza i tego, jakie trendy wnętrzarskie zainspirowały naszą aranżację. Drzwi wewnętrzne orzech ciemny świetnie korespondują z klasycznymi wnętrzami ze ścianami w kolorze beżowym lub białym. Na drzwi wewnętrzne orzech ciemny możemy zdecydować się również w sytuacji, w której wybraliśmy drewnianą podłogę w tym samym odcieniu.

Ciemne odcienie drewna mogą jednak w pewnym stopniu optycznie pomniejszać wnętrze. Dotyczy to przede wszystkim pomieszczeń o niewielkim metrażu i ograniczonym dostępie światła słonecznego. W przypadku takich aranżacji lepszym wyborem mogą okazać się drzwi wewnętrzne orzech jasny. Oczywiście nadal powinniśmy zadbać o to, aby kolor drzwi wewnętrznych orzech jasny korespondował z odcieniem podłogi, ścian i mebli w pomieszczeniu.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.