Current Image

Filtry

LUSTRA ŁAZIENKOWE Z KINKIETAMI

2 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Lustra łazienkowe z kinkietami

Niezależnie od tego, czy jest to niewielka dodatkowa łazienka, czy główna łazienka, z której korzysta cała rodzina, niezbędnym elementem wyposażenia tego pomieszczenia jest lustro nad umywalką. Lustro łazienkowe przydaje nam się przy porannej i wieczornej toalecie, układaniu włosów czy robieniu makijażu. Aby wykonać te czynności w komfortowych warunkach, strefa umywalkowa musi być odpowiednio oświetlona. W większości przypadków będziemy musieli zadbać o dodatkowe źródło światła umieszczone w bezpośrednim sąsiedztwie lustra. Dużo wygodniejszym rozwiązaniem są jednak lustra łazienkowe z kinkietami. Modele te posiadają zintegrowane oświetlenie, które w zupełności wystarczy do odpowiedniego oświetlenia strefy umywalkowej. W większości przypadków lustra łazienkowe z kinkietami to modele bazujące na ledowych źródłach światła. Oświetlające lustro kinkiety są dzięki temu energooszczędne i cechują się bardzo niską awaryjnością. W związku z panującymi w łazience warunkami lustro łazienkowe z kinkietami powinno być wyposażone w lampy o szczelności na poziomie IP45.

Lustra łazienkowe z kinkietami to w sklepie internetowym Komfort kilka modeli wyselekcjonowanych z oferty polskich producentów wyposażenia łazienek. W sprzedaży mamy między innymi lustra łazienkowe z kinkietami Duo i Rekord. Jeśli szukacie lustra do łazienki wyposażonego w zintegrowane oświetlenie, to zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi w tej kategorii produktami.

Lustro łazienkowe z kinkietami – czy warto wybrać taki model i o czym musimy pamiętać?

Lustro łazienkowe z kinkietami pozwala nam zaoszczędzić czas, a nierzadko i środki związane z zakupem i instalacją dodatkowej lampy nad umywalką. Decydując się na lustro łazienkowe z kinkietami, musimy jednak pamiętać o odpowiednim przygotowaniu instalacji elektrycznej. Optymalnym rozwiązaniem jest umiejscowienie podłączenia do sieci bezpośrednio za lustrem. Dzięki temu unikniemy widocznych przewodów, które mogłyby zepsuć wizualną aranżację łazienki.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady