leftImage
-14% z kodem
"PP14KK". Tylko dla Klubowiczów. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

MOZAIKI TUBĄDZIN

25 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Mozaiki Tubądzin

Marka Tubądzin to jeden z niekwestionowanych liderów na polskim rynku ceramiki ściennej. W kompleksowej ofercie tej marki dostępne są płytki inspirowane różnymi popularnymi i modnymi trendami. Oferta tego producenta cechuje się sporą różnorodnością także w kwestii formatów płytek. Są to nie tylko małe i duże płytki ścienne, ale również ozdobne mozaiki Tubądzin. Jak wykorzystać takie dekoracyjne kafelki? Mozaiki Tubądzin mogą być ciekawym elementem wystroju zarówno łazienki, jak i kuchni. W przypadku kuchni na mozaiki Tubądzin decydujemy się najczęściej w przypadku przestrzeni bezpośrednio nad blatem roboczym. Musimy oczywiście zadbać o to, aby mozaika Tubądzin wpisywała się wzorem i kolorem w całą aranżację kuchni. Natomiast w łazience mozaika Tubądzin może posłużyć jako dekoracja na zabudowie wanny lub w strefie kąpielowej. Najlepszy efekt osiągniemy, stosując mozaikę tylko na niewielkiej ścianie lub jej części. Mozaika na wszystkich ścianach łazienki mogłaby wprowadzić do wnętrza aranżacyjny chaos.

Mozaiki Tubądzin to w sklepie Komfort kilkanaście wzorów wyselekcjonowanych z najnowszej odsłony kolekcji Arte by Tubądzin. W naszej ofercie znajdziecie klasyczne mozaiki w stonowanej kolorystyce. Są to na przykład mozaiki Tubądzin beżowe czy też mozaiki Tubądzin drewnopodobne. W kolekcji tej nie zabrakło jednak również nieco bardziej ekstrawaganckich wzorów.

Tubądzin mozaika czarno-biała czy złota?

Dużą popularnością cieszy się mozaika Tubądzin czarno-biała. Na taki wzór możemy zdecydować się w przypadku aranżacji w stylu skandynawskim czy też wnętrza inspirowanego nowoczesnymi trendami. Co ciekawe, zamiast klasycznej mozaiki z kwadratowymi kafelkami, coraz częściej wybieramy mozaiki Tubądzin z płytek w kształcie heksagonów czy innych wielokątów. Takie geometryczne mozaiki Tubądzin to idealny wybór do nowoczesnej łazienki. Jeśli jednak preferujecie mozaiki w odważniejszych kształtach, to w ostatnich kolekcjach tej marki dostępna jest również mozaika Tubądzin złota, czy mozaika Tubądzin zielona.

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.