Current Image

Filtry

PANELE WINYLOWE MARMUR

9 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Panele winylowe marmur

Piękny wygląd i szereg praktycznych zalet sprawia, że w trakcie urządzania mieszkania czy remontu coraz częściej sięgamy po panele winylowe. Trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć i łatwe w montażu panele winylowe można z powodzeniem wykorzystać nie tylko w salonie czy sypialni. Dzięki temu, że panele winylowe są wodoodporne, mogą stanowić zamiennik płytek ceramicznych na podłodze w łazience i kuchni. Obok wzorów imitujących drewno, coraz popularniejsze są również podłogi winylowe imitujące inne materiały, jak na przykład panele winylowe marmur, beton czy naturalny kamień. Panele winylowe marmur to prosty sposób na stworzenie naprawdę efektownej podłogi niewielkim kosztem. Panele winylowe imitujące marmur są bowiem o wiele tańsze niż płytki z prawdziwego marmuru.

Panele winylowe imitacja marmuru – w jakich wnętrzach się sprawdzą?

Gdzie sprawdzą się panele winylowe marmur? Ceniony od starożytności marmur dziś najlepiej czuje się w designerskich, nowoczesnych wnętrzach. Panele winylowe imitujące marmur w białym czy jasnym odcieniu, będą wyglądać niezwykle efektownie w nowoczesnym, minimalistycznym salonie.

Panele winylowe imitacja marmuru to również prosty sposób na stworzenie luksusowej podłogi w łazience. Pamiętajmy jednak, że marmur może stosunkowo łatwo przytłoczyć małe i ciasne wnętrza. Panele winylowe marmur najlepiej sprawdzą się więc w dużych, przestronnych łazienkach czy salonach kąpielowych. W takim przypadku najbardziej efektownym rozwiązaniem będą marmurowe panele winylowe w postaci dużych prostokątów lub kwadratów, imitujące naturalne marmurowe płyty. Podobne rozwiązanie może sprawdzić się również w designerskiej kuchni.

Niezależnie od tego, czy panele winylowe z imitacją marmuru wybierzemy do łazienki, czy salonu, nie musimy martwić się o kwestie ogrzewania podłogowego. Panele winylowe są stosunkowo cienkie, dobrze przewodzą ciepło i łatwo się nagrzewają. Dzięki temu można je z powodzeniem stosować w pomieszczeniach z tego rodzaju ogrzewaniem.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.