leftImage
Komfortowy Remont
łazienki, płytki, podłogi, drzwi, kuchnie, meble do -30% Sprawdź >>
rightImage

Filtry

LUSTRA ŁAZIENKOWE PROSTOKĄTNE

235 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lustra łazienkowe prostokątne

Lustro łazienkowe to nieodzowny element aranżacji tego pomieszczenia. Coraz częściej odpowiednio dobrane lustro do łazienki jest nie tylko funkcjonalnym dodatkiem, ale również ozdobą całej aranżacji. W zdecydowanej większości przypadków decydujemy się na lustra łazienkowe prostokątne. Ten kształt jest najbardziej ustawny względem innych elementów wyposażenia łazienki i idealnie wpisuje się zarówno w łazienki nowoczesne, jak i klasyczne wnętrza.

Lustra łazienkowe prostokątne w sklepie online Komfort to ponad 160 różnych modeli. Oferujemy prostokątne lustra do łazienki z katalogów różnych polskich i europejskich producentów wyposażenia łazienek. W stałej sprzedaży posiadamy między innymi lustra do łazienki prostokątne Koło, Ruke, Elita Roca, Cersanit, Oristo czy Venti. Są to klasyczne minimalistyczne lustra, a także nowoczesne lustra łazienkowe LED prostokątne, wyposażone we własne, zintegrowane źródło światła.

Lustro do łazienki prostokątne – aranżacje

Do jakiej łazienki będzie pasować lustro prostokątne łazienkowe? Kształt lustra powinien być oczywiście dopasowany do aranżacji całego pomieszczenia. Na lustro do łazienki prostokątne decydujemy się zwykle w przypadku aranżacji, w których dominują kąty proste i geometryczne kształty. Lustro łazienkowe prostokątne sprawdzi się więc w nowoczesnej łazience, wnętrzu inspirowanym skandynawskim minimalizmem, czy w wielu łazienkach klasycznych. Natomiast jeśli w naszej łazience przeważają obłe i zaokrąglone kształty to, zamiast lustra prostokątnego możemy wybrać model okrągły lub owalny.

Duże znaczenie ma również oprawa lustra prostokątnego do łazienki. Uniwersalnym wyborem będzie w wielu przypadkach lustro łazienkowe prostokątne czarne. Dużą popularnością cieszą się również prostokątne lustra łazienkowe LED. Na bardziej ozdobne modele możemy zdecydować się na przykład w łazience w stylu glamour. W charakter takiej aranżacji świetnie wpisuje się, chociażby prostokątne lustro łazienkowe w złotej ramie.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.