Current Image

Filtry

PŁYTKI LAPPATTO

108 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki Lappato — połączenie błysku i matu

Lappato płytki oferują charakterystyczny wygląd pół połysku. Tego typu kafle polerowane są specjalnymi urządzeniami z elastycznie osadzonymi tarczami. Dzięki takiemu wykończeniu płytek, ich powierzchnia posiada połysk połączony z niewielkimi fragmentami matowymi. Płytka Lappato nie tylko prezentuje się bardzo ciekawie, ale także wykazuje działanie antypoślizgowe, dzięki czemu stanowi świetne rozwiązanie np. do łazienki, czy też kuchni.

Płytki Lappato — opinie o nich są w zdecydowanej większości pozytywne. Użytkownicy doceniają przede wszystkim ten nietuzinkowy połysk, który jest charakterystyczny dla takiej płytki. Ile wynosi cena płytek Lappato? Za metr kwadratowy takiej płytki zapłacisz od 50 do około 200 złotych. Płytki włoskie Lappato charakteryzują się stosunkowo atrakcyjną ceną, jeśli weźmiemy pod uwagę ich właściwości, w tym przede wszystkim trwałość czy wspomniane wyżej właściwości antypoślizgowe.

Pielęgnuj kafelki Lappato, by zachowały atrakcyjny wygląd

Kafle Lappato są bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Wystarczy, że będziesz je regularnie myć, a te zachowają przepiękny wygląd przez długi czas. Wiele osób z pewnością doceni odporność na powstawanie smug Lappato. Na płytkach tych smugi nie pojawiają się nawet w wyniku niedokładnego mycia. Poza regularnym czyszczeniem warto również pamiętać o pozbywaniu się wszelkich zanieczyszczeń czy też plam, np. po rozlanym napoju.

Odpowiednio pielęgnowane i użytkowane płytki zachowają atrakcyjny wygląd i będą zwracać uwagę każdej osoby, która się u Ciebie zjawi. Płytki Lappato nie są zbyt często stosowane we wnętrzach. Dopiero zyskują na popularności, dzięki czemu pozwalają stworzyć unikalne i jedyne w swoim rodzaju wnętrze. Chcesz zakupić płytki Lappato do swojego mieszkania? Zerknij do naszej oferty. Dostępnych jest sporo nietuzinkowych modeli, jak i tych klasycznych, uniwersalnych.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady