Current Image

Filtry

CHODNIKI 80 CM

70 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Chodnik 80 cm

Chodnik o szerokości 80 cm to dodatek, który możemy wykorzystać w wielu miejscach. Poza przedpokojem czy korytarzem chodnik 80 cm może być również ozdobą łazienki, czy nawet kuchni. Generalnie po chodnik możemy sięgnąć w przypadku każdego długiego i wąskiego pomieszczenia. Chodnik będzie w nim nie tylko dekoracją. Często pełni on również ważne funkcje praktyczne – chroni podłogę przed uszkodzeniami wynikającymi z częstego używania, a nierzadko zapewnia także izolację termiczną i akustyczną. Ze względu na to, że chodniki kładziemy zwykle w intensywnie użytkowanych miejscach, warto postawić na modele z niezbyt długim runem z odpornych i łatwych w pielęgnacji włókien.

Chodnik dywanowy 80 cm – jaki wybrać?

Chodnik dywanowy, podobnie zresztą jak inne dekoracje w pomieszczeniu, powinien być dopasowany do całości aranżacji. Mimo że chodnik pełni często ważne funkcje praktyczne, nic nie stoi na przeszkodzie, aby był również ozdobą. W związku z tym staramy się, aby nasza oferta chodników dywanowych 80 cm odzwierciedlała modne aktualnie trendy wnętrzarskie. W naszej ofercie coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy tradycyjnych wzorów, jak i Ci z Was, którzy preferują bardziej nowoczesne aranżacje wnętrz.

W przypadku wnętrz z zabytkowymi meblami lub aranżacji inspirowanych klimatami retro możemy sięgnąć po chodniki dywanowe 80 cm w stylu perskim czy tureckim. Takie tradycyjne wzory sprawdzą się również w barwnych aranżacjach etno. Modele te są przeważnie utrzymane w kolorystyce, w której dominuje czerwony, złoty, beżowy czy wyblakła, oliwkowa zieleń.

Klasyczne chodniki dywanowe 80 cm to jednak tylko część naszej oferty. Oferujemy również wiele wzorów chodników na wymiar, które sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach. Są to przede wszystkim chodniki 80 cm ozdobione geometrycznymi wzorami. W zależności od tego, na jaką kolorystykę postawimy taki chodnik dywanowy 80 cm, możemy wykorzystać we wnętrzach minimalistycznych, loftowych, w stylu glamour lub tak modnych ostatnio aranżacjach boho.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady