Current Image

Filtry

PANELE BIELONE

116 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Panele bielone

Drewniana, biała podłoga wielu z nas kojarzy się przede wszystkim z modnym stylem skandynawskim. Rzeczywiście panele bielone idealnie sprawdzają się w tego rodzaju aranżacjach. Szczególnie dobrze takie panele podłogowe prezentują się w przestronnych i jasnych wnętrzach. Dodatkową zaletą bielonych paneli podłogowych jest to, że będą one optycznie powiększać i rozjaśniać pomieszczenie.

Na pierwszy rzut oka panele bielone mogą wydawać się niepraktyczne. Wiele osób uważa, że na białej podłodze widoczne będzie od razu każde, najmniejsze nawet zabrudzenie. Wystarczy jednak wybrać panele bielone z naturalnym wzorem słojów drewna lub tak zwanym efektem przecierki. Na takim nieregularnym wzorze ewentualne zabrudzenia nie będą rzucały się w oczy. Kategoria paneli bielonych obejmuje zresztą wiele odcieni tego koloru, w tym również zbliżone do koloru beżowego czy szarego.

Bielone panele będą się świetnie komponować z meblami w kolorze jasnego, naturalnego drewna czy tapicerowanymi, szarymi meblami. Jeśli chcemy ożywić minimalistyczne skandynawskie wnętrze, możemy położyć na podłodze z bielonych paneli dywanik w mocno kontrastującym kolorze.

Panele podłogowe bielone

Panele bielone można jednak wykorzystać nie tylko we wnętrzach w stylu skandynawskim. Podłoga z bielonych paneli podłogowych może stanowić piękne tło dla aranżacji w stylu rustykalnym czy prowansalskim. W obu tych stylach idealnie sprawdzą się panele bielone z efektem postarzanego drewna. Bielone panele podłogowe wykorzystywane są często również we wnętrzach eklektycznych.

Jaki kolor ścian do bielonych paneli?

Wybierając kolor ścian do pomieszczenia z podłogą z bielonych paneli, decydujemy się najczęściej na jedno z dwóch rozwiązań. Możemy utrzymać całą aranżację w jasnej tonacji. Panele bielone łączymy więc ze ścianami w kolorze białym czy jasnoszarym. Druga opcja to wyraźny kontrast pomiędzy podłogą a ścianami lub innymi elementami wystroju. Podłogę z bielonych paneli podłogowych możemy więc połączyć z czarnymi frontami mebli kuchennych, czy na przykład jedną ścianą w mocnym, kontrastowym kolorze.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.