Current Image

Filtry

STOŁY OKRĄGŁE

64 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Stoły okrągłe

Stół okrągły czy prostokątny? To pytanie zadaje sobie wiele osób, urządzających kuchnię jadalnię czy salon. W sklepie internetowym Komfort przygotowaliśmy wyselekcjonowaną ofertę okrągłych stołów. Są to między innymi tak modne ostatnio stoły okrągłe w kolorze białym, jak i modele w odcieniach naturalnego drewna. Jeżeli poszukujecie akurat okrągłego stołu do kuchni lub jadalni, zapraszamy do zapoznania się naszą aktualną ofertą.

Stoły okrągłe do kuchni lub jadalni – zalety

Stoły okrągłe do kuchni czy jadalni mają kilka istotnych plusów, zarówno praktycznych, jak i wizualnych. Niewielki okrągły stół do kuchni będzie na pewno zajmował mniej miejsca niż stół z prostokątnym blatem. Dotyczy to przede wszystkim mniejszych modeli okrągłych stołów na 4 czy maksymalnie 6 osób. W przypadku większych stołów z okrągłym blatem jego średnica jest tak duża, że sprawdzą się jedynie w bardzo przestronnych wnętrzach.

Przy okrągłym stole w jadalni możemy również postawić dowolną, nawet nieparzystą liczbę krzeseł. Jeśli chodzi o względy czysto estetyczne, to stoły okrągłe w kuchni czy jadalni kojarzone są najczęściej z klasycznymi aranżacjami. Bez większych problemów, znajdziemy jednak również modele okrągłych stołów w nowoczesnym stylu.

Okrągłe stoły mają jeszcze jedną praktyczną zaletę, związaną z bezpieczeństwem najmłodszych domowników. Pozbawiony ostrych narożników stół nie stanowi takiego zagrożenia dla pełnych energii małych dzieci, jak stół prostokątny czy kwadratowy.

Czy stoły okrągłe mają jakieś wady? Chyba jedynym minusem stołu z okrągłym blatem jest to, że w przeciwieństwie do stołów prostokątnych, nie można dosunąć ich do ściany.

Stoły okrągłe rozkładane

Praktycznym rozwiązaniem są często również stoły okrągłe rozkładane. W razie potrzeby niewielki okrągły stół rozkładany możemy zamienić w całkiem spory stół owalny, który z łatwością pomieści większą liczbę gości. Stoły okrągłe rozkładane to strzał w dziesiątkę, jeśli nie dysponujemy zbyt dużą ilością miejsca, ale mimo to chcemy mieć możliwość posadzenia przy stole większej liczby osób.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.