Current Image

Filtry

KRZESŁA ZIELONE

64 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Krzesła zielone

Zielony to kolor sprzyjający koncentracji i wprowadzający do wnętrz harmonię. Zielony to jednak również kolor o wielu twarzach, od jasnej, pistacjowej zieleni, przez soczyste odcienie świeżej trawy, aż po ciemną, butelkową zieleń. Krzesła zielone mogą stać się bardzo atrakcyjną i gustowną dekoracją pod warunkiem, że odpowiednio dopasujemy ich odcień do całej aranżacji. Pastelowe zielone krzesła będą świetnie wyglądały w towarzystwie dodatków w kolorze szarym lub innych pastelowych odcieniach. Jasną pastelową zieleń możemy zestawić również z dodatkami w kolorze liliowego różu. Świeża zieleń sprawdzi się we wnętrzach w połączeniu z kolorem jasnobrązowym. Po krzesła zielone w tym odcieniu możemy sięgnąć więc w przypadku jadalni ze ścianami w kolorze kawy z mlekiem. Intensywna, neonowa zieleń to domena nowoczesnych, awangardowych aranżacji. Zielone krzesła w takim odcieniu będą wyglądały wyjątkowo efektownie przy czarnym stole.

Krzesła zielone tapicerowane

W sklepie internetowym Komfort dostępnych jest kilkanaście modeli zielonych krzeseł. W większości są to krzesła zielone tapicerowane. W zależności od wnętrza, do którego kupujemy krzesła, możemy wybrać zielone krzesła z nogami drewnianymi lub metalowymi. Tapicerowane zielone krzesła z nogami metalowymi, chromowanymi lub czarnymi będą świetnym dodatkiem do aranżacji nowoczesnych i wnętrz w stylu glamour. Z kolei po zielone krzesła tapicerowane z nogami w kolorze naturalnego drewna sięgamy najczęściej w przypadku wnętrz klasycznych czy wnętrz w stylu skandynawskim.

Obicia wykonane są z różnych materiałów, głównie syntetycznych tkanin i tak zwanej ekoskóry. Wśród tkanin syntetycznych największą popularnością cieszą się krzesła zielone welurowe. Welur to miękka i puszysta pluszowa tkanina cechująca się dużą wytrzymałością. Ze względu na swój elegancki wygląd zielone krzesła welurowe świetnie sprawdzą się na przykład w aranżacjach w stylu glamour. Idealne do takiego wnętrza będą welurowe krzesła w odcieniu butelkowej zieleni.

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.