leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

LAMPY WISZĄCE

1595 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy wiszące

Lampy wiszące stanowią najczęściej główne źródło światła w salonie, sypialni, kuchni czy jadalni. To, jaką lampę wiszącą wybierzemy, decyduje często o tym, jaki nastrój będzie panował w danym pomieszczeniu. Nie możemy również zapomnieć o tym, że lampa wisząca jest nie tylko źródłem światła. Jest to również jedna z najbardziej widocznych dekoracji w pomieszczeniu. Warto więc wybrać taką lampę wiszącą, która będzie idealnie współgrała z aranżacją całego pomieszczenia.
Lampy wiszące możemy podzielić na lampy jednopunktowe i wielopunktowe. Lampy wiszące jednopunktowe posiadają pojedyncze źródło światła. Możemy wykorzystać je na przykład w niewielkich wnętrzach. Wiszące lampy jednopunktowe sprawdzą się również w minimalistycznych aranżacjach mieszkaniowych. Wiszące lampy wielopunktowe mogą przybierać przeróżne formy i kształty. Ich cechą wspólną jest to, że posiadają zwykle kilka źródeł światła. Dzięki temu są w stanie oświetlić większy obszar niż lampy wiszące jednopunktowe. Sprawdzą się więc świetnie w większych pomieszczeniach. Na przykład jako główne źródło światła w salonie.

Jaką lampę wiszącą wybrać?

Lampy wielopunktowe można wykorzystać na wiele sposobów. Do salonu w stylu glamour możemy wybrać wielopunktową lampę wiszącą z kryształkami. Sprawdzą się tu również bogato zdobione lampy wiszące w kolorze złotym lub srebrnym.
We wnętrzach w stylu industrialnym bardzo modne są lampy wiszące w postaci ozdobnych żarówek na kablu. Mogą to być zarówno lampy wiszące jedno, jak i wielopunktowe. Miłośnicy stylu industrialnego sięgają również często po lampy wiszące z metalowymi kloszami, a także po lampy z elementami miedzianymi. Strzałem w dziesiątkę w takim wnętrzu mogą być lampy stylizowane na stare lampy fabryczne.
Z kolei wybierając lampę wiszącą do wnętrza w stylu skandynawskim, postawmy na prostotę. Prosta, czarna lub biała lampa wisząca sprawdzi się w większości takich wnętrz. Możemy również postawić na naturalne materiały i wybrać lampy wiszące z elementami z drewna lub z papierowym abażurem.

Zobacz powiązane produkty

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.