Filtry

Cersanit Crea

126 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Cersanit Crea – kolekcja

Cersanit Crea to kolejna propozycja znanej polskiej marki, która zainteresuje miłośników ponadczasowej elegancji i minimalistycznych, geometrycznych form. Jest to kompleksowa kolekcja, w której znajdziecie praktycznie wszystko, co jest potrzebne do stworzenia funkcjonalnej i modnej aranżacji łazienki. 

Kolekcję Cersanit Crea reprezentuje w naszym sklepie internetowym około 100 różnych produktów. Oferujemy między innymi wanny Cersanit Crea, umywalki nablatowe i meblowe, miski WC, baterie łazienkowe, a także meble z tej linii. Produkty z kolekcji Cersanit Crea możecie często kupić w ramach różnego rodzaju promocji i wyprzedaży organizowanych w naszym sklepie. Wiele modeli mebli, baterii czy ceramiki sanitarnej Cersanit Crea kupicie ze zniżkami od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu procent.Crea Cersanit – elementy serii

Crea Cersanit to kolejna wieloelementowa kolekcja tej polskiej marki. Dzięki szerokiej gamie produktów stworzycie spójną i jednolitą aranżację łazienki. Rdzeń tej kolekcji stanowi armatura i ceramika sanitarna Cersanit Crea. Inspiracją dla projektantów po raz kolejny były proste, ale eleganckie geometryczne formy. W związku z tym umywalki Cersanit Crea to w zdecydowanej większości modele prostokątne i okrągłe. Umywalki Crea wykonane są z wysokiej jakości cienkościennej ceramiki pokrytej dodatkowo powłoką Easy Clean. Jest to specjalna warstwa, ułatwiająca utrzymanie umywalki w czystości. W ramach kolekcji Cersanit Crea znajdziecie także umywalki z serii Eco Box. Są to modele z wysokimi ściankami, które zapobiegają chlapaniu wody na blat. Podobny design cechuje wanny Cersanit Crea. Oprócz modeli przeznaczonych do zabudowy znajdziecie tu także kilka wanien wolnostojących.

Cersanit Crea to także zestawy WC z bezkołnierzowymi miskami w technologii CleanOn. Odpowiednie wyprofilowanie miski pozwala na rezygnację z tak zwanego kołnierza, czyli rantu zapobiegającego wydostawaniu się wody z miski WC. Zestawy WC Cersanit Crea nie tylko idealnie wpisują się w minimalistyczne nowoczesne łazienki. Jest to także rozwiązanie o wiele bardziej higieniczne niż klasyczne miski toaletowe.Cersanit Crea meble

Naturalny dąb, błyszcząca biel i szary mat to trzy wersje kolorystyczne mebli łazienkowych z kolekcji Cersanit Crea. Podobnie jak inne kolekcje tej polskiej marki również Crea jest w pełni modułowa. Oznacza to, że słupek Cersanit Crea czy szafki Cersanit Crea możecie dowolnie łączyć ze sobą. Pozwala to na stworzenie niepowtarzalnej zabudowy łazienki idealnie dopasowanej do układu i wymiarów konkretnego pomieszczenia.