Current Image

Filtry

PŁYTKI CERAMICZNE

1672 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki ceramiczne

Płytki ceramiczne to jeden z najbardziej praktycznych sposobów na wykończenie ścian i podłogi. Jeszcze kilkanaście lat temu na płytki ceramiczne decydowaliśmy się najczęściej w przypadku kuchni, łazienki czy ewentualnie pomieszczeń wejściowych. Dziś, na ceramikę ścienną i podłogową decydujemy się coraz częściej również w przypadku salonu, jadalni czy nawet sypialni. Taki rodzaj pokrycia ścian lub podłogi jest bardzo trwały, uniwersalny i niezwykle łatwy w pielęgnacji. Przy zakupie płytek ceramicznych powinniśmy jednak zwrócić uwagę na ich parametry techniczne i przeznaczenie.

Płytki ceramiczne mają jednak nie tylko zalety czysto praktyczne i funkcjonalne. Dzięki bardzo dużej ilości kolorów, wzorów, rozmiarów i formatów płytki ceramiczne dają nam ogromną swobodę aranżacyjną i pozwalają stworzyć naprawdę ciekawe wnętrza. Do dyspozycji mamy płytki ceramiczne jednokolorowe zarówno w uniwersalnych stonowanych kolorach jak szary czy biały, jak i w żywych, intensywnych barwach. W klasycznych wnętrzach sprawdzą się również płytki ceramiczne marmurowe, które do złudzenia imitują ten ekskluzywny materiał. Bardzo często sięgamy również po płytki ceramiczne drewnopodobne, dzięki którym możemy stworzyć aranżacje o ciepłym i przytulnym charakterze. Z kolei w surowych i chłodnych aranżacjach nowoczesnych możemy postawić na płytki ceramiczne imitujące beton lub płytki ceramiczne na wysoki połysk.

Płytki ceramiczne w sklepie internetowym Komfort to ponad 500 różnych wzorów pochodzących między innymi z najnowszych kolekcji marek Opoczno, Cersanit, Tubądzin, Ceramika Color czy Euroceramic. Oferowane przez nas płytki ceramiczne dostępne są w bardzo zróżnicowanych grupach rozmiarowych. Od niewielkich płytek ceramicznych cegiełek czy heksagonów, które możemy wykorzystać do stworzenia ciekawej mozaiki, aż po wielkoformatowe płytki ceramiczne o długości nawet 120 cm.

Mamy nadzieję, że niezależnie od tego, jaką aranżację chcecie stworzyć, znajdziecie w naszym sklepie płytki ceramiczne idealnie pasujące do Waszego projektu.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.