leftImage
Taniej o VAT
przy zakupie za minimum 100 zł. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

KOMODY DO PRZEDPOKOJU I NA KORYTARZ

50 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Komody do przedpokoju

Komoda to obok dużych, przesuwnych szaf na wymiar, jeden najczęściej spotykanych w przedpokoju mebli. Komody do przedpokoju mogą pełnić kilka praktycznych funkcji. Często zastępują szafki na buty lub są miejsce przechowywania potrzebnych na co dzień drobiazgów. Komody do przedpokoju w sklepie Komfort to wyselekcjonowane modele z oferty polskich i europejskich producentów mebli. Ze względu na niewielkie wymiary przedpokoju w kategorii tej dominują przede wszystkim stosunkowo wąskie modele. Wysoka komoda do przedpokoju daje nam możliwość aranżacji blatu. Możemy na nim umieścić lustro lub upiększyć pasującymi do całej aranżacji dekoracjami. Z kolei niskie komody do przedpokoju mogą posłużyć za wygodne siedzisko w czasie zakładania obuwia. Bez względu na to, jakiej komody do przedpokoju poszukujecie, zapraszamy do zapoznania się dostępnymi aktualnie modelami.

Komoda do przedpokoju z siedziskiem lub lustrem?

Jaką komodę do przedpokoju wybrać? W przypadku tego pomieszczenia możemy zdecydować się na komodę, którą będzie pełnić w przedpokoju dodatkową funkcję. Kilka przykładów takich mebli to:

  • Popularny wybór do pomieszczenia wejściowego to komody do przedpokoju na buty. Wybierając taką komodę do przedpokoju, musimy upewnić się, że posiada ona łatwo dostępne szafki i szuflady zaprojektowane z myślą o przechowywaniu obuwia.
  • Komoda do przedpokoju z siedziskiem – ze względów oczywistych są to przede wszystkim niskie komody o wysokości 40-50 cm. Taka komoda do przedpokoju z siedziskiem może być dużym ułatwieniem dla osób starszych czy małych dzieci. Komoda do przedpokoju z siedziskiem daje nam również możliwość ciekawej aranżacji takiego mebla. Na siedzisku możemy ułożyć poduszki czy narzutę pasująca do całej aranżacji przedpokoju.
  • Jeśli szukacie wysokiej komody do pomieszczenia wejściowego, to dobrym wyborem może być komoda do przedpokoju z lustrem. Poza względami czysto praktycznymi komoda z lustrem będzie również optycznie powiększała przedpokój.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.