leftImage
-14% z kodem
"KOM14C" tylko dla Klubowiczów Klubu Komfort Sprawdź >>
rightImage

Filtry

DYWANY GLAMOUR

490 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Dywany glamour

Pełne blasku, przepychu i elegancji aranżacje glamour cieszą się sporym powodzeniem już od kilku lat. Można powiedzieć, że w pewnym sensie trend ten stoi w opozycji do równie popularnego wnętrzarskiego minimalizmu. Ważnym elementem wystroju salonu czy sypialni w stylu glamour będzie oczywiście dywan. W końcu to dywan glamour stanowi tło dla wszystkich pozostałych, efektownych dekoracji i mebli w pomieszczeniu.

Dywany do salonu glamour – jaki wybrać?

Bogactwo i wizualny przepych to jedne z podstawowych cech stylu glamour. Warto jednak pamiętać, że nawet urządzając pomieszczenie w tym stylu, można przesadzić. Często to właśnie dywan glamour może stanowić element, który wprowadzi do naszej aranżacji nieco harmonii i porządku. Jaki dywan do salonu glamour wybrać? Oto kilka najczęściej wybieranych typów dywanów glamour:

  • Dywan glamour biały lub czarny – jednolite białe lub czarne dywany glamour to wybór, który sprawdzi się w bardzo wielu aranżacjach w tym stylu. Wybierając kolor takiego monochromatycznego dywanu, warto dopasować go do koloru mebli wypoczynkowych i ścian w salonie.
  • Dywan glamour szary – to z kolei chyba najbardziej uniwersalny wybór. Możemy postawić na jednolity szary dywan glamour lub szary dywan ze wzorem geometrycznym, lub motywem marokańskiej koniczyny.
  • Popularnym wyborem są również dywany glamour w jednej z głębokich barw, charakterystycznych dla tego stylu. Może to być na przykład dywan glamour w kolorze fioletowym lub granatowym.
  • W salonie glamour sprawdzą się również dywany w niektórych odcieniach zieleni. Jak chociażby dywany glamour butelkowo zielone lub dywany w kolorze morskim.

Czym byłby styl glamour bez dodatków w kolorze złotym lub srebrnym? W odważnych stylizacjach możemy rozważyć dywan glamour złoty lub srebrny. Pamiętajmy jednak, że zbyt duży dywan w metalicznym kolorze może optycznie przytłoczyć całą aranżację. W przypadku tych kolorów warto więc postawić na dywany i dywaniki o mniejszych rozmiarach.

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.