leftImage
-14% z kodem
"KOM14C" tylko dla Klubowiczów Klubu Komfort Sprawdź >>
rightImage

Filtry

PŁYTKI ŚCIENNE BIAŁE

350 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki ścienne białe

W tradycyjnych aranżacjach białe płytki ścienne kojarzą nam się przede wszystkim z kuchnią czy łazienką. I rzeczywiście w tych pomieszczeniach nadal bardzo często decydujemy się na płytki ścienne białe. Projektanci nowoczesnych wnętrz i miłośnicy designerskich trendów pokazali jednak już nie raz, że płytki ścienne białe możemy wykorzystać również dobrze w aranżacji salonu czy pomieszczenia wejściowego.

Płytki ścienne białe cechują się przede wszystkim bardzo dużą uniwersalnością. Kolor biały pasuje prawie do wszystkiego, a po białe płytki ścienne możemy sięgnąć zarówno w przypadku nowoczesnych wnętrz, jak i aranżacji inspirowanych klasycznymi trendami. Płytki ścienne białe to w ofercie naszego sklepu online ponad 300 różnych wzorów. Jeśli w swoim wnętrzu stawiacie na ponadczasową biel, to zachęcamy do sprawdzenia, jakie płytki ścienne białe są aktualnie dostępne w sklepie Komfort.

Płytki ścienne białe połysk czy matowe?

Aranżując przestrzeń z białymi płytkami ściennymi, często zadajemy sobie pytanie, czy lepsze będą płytki z połyskiem, czy matowe? Płytki ścienne białe połysk odbijają światło, dzięki czemu mogą optycznie powiększać pomieszczenie. Na płytki ścienne biały połysk decydujemy się więc często w przypadku małej kuchni czy łazienki, którą chcemy wizualnie powiększyć. Efekt ten będzie szczególnie wyraźny w przypadku płytek w kolorze białym lub w innych jasnych odcieniach jak beż, kolor ecru czy jasne odcienie szarości. Decydując się na płytki ścienne białe połysk, musimy jednak pamiętać, że mogą być one nieco bardziej wymagające pod względem codziennej pielęgnacji. Na powierzchni białych płytek ściennych na wysoki połysk ewentualne smugi czy zabrudzenia będą się bardziej rzucać oczy niż na płytkach matowych. Płytki ścienne białe matowe mają opinię bardziej uniwersalnych i mniej wymagających pod kątem sprzątania. Na takie płytki możemy więc zdecydować się w przypadku intensywnie użytkowanych pomieszczeń narażonych na częste zabrudzenia.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.