leftImage
Taniej o VAT
przy zakupie za minimum 100 zł. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

KOMODY Z SZUFLADAMI

75 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Komody z szufladami

Nowoczesna komoda z szufladami pełni w naszych wnętrzach kilka różnych funkcji. Dobrze dopasowana do całej aranżacji salonu komoda z szufladami, będzie nie tylko miejscem przechowywania ubrań czy innych drobiazgów. Komoda z szufladami do salonu będzie również jego ozdobą, a często pomoże także wydzielić w pomieszczeniu określone strefy i wizualnie je uporządkować. Pamiętajmy też, że poza szufladami komoda posiada również blat, który daje nam dodatkowe możliwości aranżacyjne. Z tego względu komody z szufladami do salonu to przede wszystkim nieco szersze i niższe modele. Na wysokie i wąskie komody z szufladami decydujemy się częściej w przypadku sypialni.

Komody z szufladami w sklepie Komfort to modele przeznaczone zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji. Oferujemy meble w różnych kolorach, w tym tak modne ostatnio komody z szufladami białe, a także komody loftowe z metalowymi nogami. Jeżeli szukacie dobrej jakości komody z szufladami, to zapraszamy do zapoznania się z meblami dostępnymi w naszym sklepie.

Wąskie komody z szufladami

Wąskie komody z szufladami to bardzo uniwersalne meble, które sprawdzą się w aranżacji wielu pomieszczeń. Wąskie komody z szufladami zajmują stosunkowo niewiele miejsca, oferując przy tym całkiem sporo przestrzeni do przechowywania. Z tego względu po wąskie małe komody z szufladami sięgamy często w przypadku niewielkich pomieszczeń, w których liczy się każda odrobina wolnego miejsca. Najczęściej są to komody z szufladami do sypialni. Tego rodzaju meble sprawdzają się idealnie do przechowywania bielizny czy ubrań.

W sklepie internetowym Komfort dostępne są wąskie komody z szufladami o szerokości nawet 50 czy 60 cm. Taki kompaktowy mebel to świetny sposób na efektywne zagospodarowanie niewielkiej przestrzeni. Do nowoczesnych aranżacji proponujemy minimalistyczne wąskie komody z szufladami bez uchwytów i ozdobnych okuć. Z kolei do klasycznych wnętrz lepszym wyborem będą komody z szufladami drewniane.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.