Filtry

WYKŁADZINY PCV 5M

3 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Wykładziny PCV 5 m

Wykładziny PCV dostępne są w sklepie Komfort na rolkach o szerokości od 2 do 5 m. Jeśli to możliwe należy wybrać wykładzinę o co najmniej 20 cm szerszą niż szerokość pomieszczenia, w którym planujemy nową podłogę. Związane jest to ze sposobem montażu wykładziny PCV. Oczywiście, jeśli powierzchnia, na której chcemy położyć wykładzinę PCV 5m, jest szersza, możemy połączyć dwa pasy wykładziny. Więcej o tym, jak to zrobić napisaliśmy poniżej.

To, jaki wzór wykładziny PCV 5m wybrać, zależy już od naszych preferencji oraz tego, jak urządzone jest nasze wnętrze. Dużą popularnością cieszą się wykładziny ze wzorem naturalnych desek. Taka uniwersalna podłoga sprawdzi się w różnych wnętrzach. Jeśli 5 m wykładzinę PCV chcecie wykorzystać w nowocześnie urządzonym mieszkaniu, dobrym wyborem może być wykładzina PCV ze wzorem betonu architektonicznego.

Wykładzina PCV szerokość 5 m – gdzie się sprawdzi?

Wykładziny PCV 5 m to największa szerokość dostępna w sklepie internetowym Komfort. Wykładziny PCV o szerokości 5 m pozwolą na stworzenie jednolitej powierzchni w większości pomieszczeń mieszkalnych. Co jednak w sytuacji, gdy szerokość pomieszczenia jest większa niż 5 m? Bez większych problemów możemy stworzyć jednolitą powierzchnię, kładąc obok siebie dwa pasy wykładziny PCV 5 m lub wykładziny o mniejszej szerokości. Zastanawiacie się, jak to zrobić?

  • Dwa pasy wykładziny nakładamy na siebie tak, aby ich brzegi nachodziły na siebie na szerokość kilku cm. Następnie przecinamy oba paski wykładziny razem. Aby cięcie było idealnie proste, możemy wykorzystać specjalny profil do wykładzin PCV.
  • Jeśli wybraliśmy wykładzinę PCV 5 m ze wzorem desek, płytek lub mozaiki, miejsce cięcia wybieramy tak, aby pokrywało się ono ze wzorem. Już samo odpowiednie dopasowanie linii cięcia do wzoru może sprawić, że połączenie będzie niewidoczne.
  • Możemy wykorzystać także specjalny klej do łączenia wykładzin PCV. Pozwala on na swojego rodzaju „stopienie” dwóch pasków wykładziny i stworzenie całkowicie jednolitej powierzchni.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.