Current Image

Filtry

LAMELE NA PŁYCIE

34 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Lamele na płycie – uniwersalne i łatwe w montażu

W modnie urządzonych wnętrzach domów, mieszkań czy biur coraz częściej pojawiają się lamele na płycie. Ta unowocześniona wersja paneli ściennych prezentuje się niezwykle efektownie oraz zaskakuje wielością zastosowań. W tym miejscu wystarczy wspomnieć, że z powodzeniem montuje się je również na suficie. Ta przestrzenna dekoracja 3D to niezwykle prosty, a zarazem trudny do przeoczenia element. Z tego względu nie mogło go zabraknąć w ofercie sklepu KOMFORT. Zapraszamy do sprawdzenia, jakie modele przygotowaliśmy oraz dlaczego warto je wybrać!

Lamele na płycie – doskonałe rozwiązanie dla Twojego wnętrza

Dostępne w naszej ofercie lamele na płycie pojawiają się w dwóch wydaniach. Pierwsze z nich powstają z MDF, czyli płyty średniej gęstości z włókien drzewnych. To materiał ceniony za wytrzymałość, ale i walory estetyczne.  Doskonale naśladuje naturalne drewno, jest lekki, wytrzymały i łatwy w pielęgnacji. Druga grupa lameli na płycie to modele wykonane z PCV, czyli polichlorku winylu. To tworzywo słynące z odporności na wilgoć i działanie promieni UV. Z tego względu lamele na płycie wykonane z PCV mogą z powodzeniem zagościć nawet w kuchni lub łazience!


Warto też wspomnieć, że lamele na płycie z PCV mają właściwości akustyczne – świetnie redukują pogłos, wibracje i echo w pomieszczeniach.


Co łączy te dwa typy lameli? Z pewnością nowoczesny design oraz łatwość montażu. Nie bez powodu uznaje się je za jeden z najszybszych sposobów na odmianę wyglądu dowolnego pomieszczenia.

Lamele na płycie – nowoczesna i elegancka ozdoba ścian

Gdzie można zamontować lamele ścienne na płycie? Tak naprawdę wszędzie tam, gdzie zapragniemy uzyskać nowy, nietuzinkowy wygląd ścian. W salonie posłużą jako niezwykle eleganckie dopełnienie aranżacji, które natychmiast nada jej luksusowy, wyrafinowany charakter. Często montuje się je na ścianie tuż za szafką RTV, lecz to oczywiście tylko jedna z możliwych lokalizacji. Fantastycznie prezentują się zamontowane na całej powierzchni jednej ściany, np. w części wypoczynkowej czy wręcz przeciwnie – w obszarze, w którym pracujemy lub, w którym znajduje się stół jadalniany. To również popularna dekoracja w sypialniach, zwłaszcza na ścianie za łóżkiem lub toaletką.


Lamele ścienne na płycie białej lub w innym jasnym kolorze pięknie rozjaśniają ciemny przedpokój. Warto też dodać, że to pomieszczenie dość często zaniedbywane pod kątem wystroju. Wzbogacenie go o te szykowne dekoracje ścienne to znakomity pomysł. Wyżej wspomnieliśmy również o łazienkach i kuchniach – właściwy typ lameli ściennych na płycie okaże się strzałem w dziesiątkę również w tych pomieszczeniach! Zwłaszcza kiedy chcemy wnieść do wnętrza nieco przytulności. Należy przy tym pamiętać, że ze względu na wystające elementy lamele mogą optycznie zmniejszać pomieszczenie. Z tego względu na niewielkim metrażu lepiej spiszą się lamele ścienne białe na płycie (która także może być biała). Na pewno dodadzą pomieszczeniom blasku i wizualnie je rozjaśnią. Z kolei lamele ścienne czarne na płycie zachwycają w obszernych salonach czy sypialniach!

Lamele na płycie – szeroki wybór

Zadbaliśmy, aby wśród zaprezentowanych w sklepie KOMFORT modeli każdy z naszych klientów znalazł coś dla siebie. Właśnie dlatego przygotowaliśmy wiele wersji kolorystycznych lameli na płycie. Jedną z wyjątkowo eleganckich, a zarazem dających szerokie możliwości aranżacyjne opcji są białe lamele na płycie – czarnej lub białej. To wspaniały przykład nowoczesnego, minimalistycznego designu. Przy czym trzeba pamiętać, że białe lamele na czarnej płycie to bardzo wyrazisty dodatek, który niekoniecznie potrzebuje konkurencji w postaci innych dekoracji. Stonowanej, raczej jasnej aranżacji wymagają również czarne lamele na płycie – choć bez wątpienia to jedna z najbardziej szykownych opcji. Ponadto przedstawiamy prawdziwe bogactwo naturalnych odcieni drewna. Dąb jasny, szary, naturalny czy saragossa to tylko niektóre z nich!


W przypadku pytań, czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci służą pomocą w doborze odpowiednich produktów.