Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj

GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE CHROM (SREBRNE)

3 produkty
Filtry
  • Popularne filtry
  • Typ grzejnika
  • Szerokość (cm)
  • Wysokość (cm)
  • Kolor (1)
  • Opcja grzałki elektrycznej
  • Rodzaj podłączenia
  • Moc (75/65/20 °C) (W)
  • Cena

  Domyślnie

  Dostępny w 21-28 dni
  Dostępny w 7-10 dni
  Dostępny w 7-10 dni

  Grzejniki łazienkowe chrom

  Grzejniki łazienkowe chromowane to eleganckie dodatki, które mogą zmienić nawet prostą łazienkową aranżację w designerskie wnętrze. Grzejnik łazienkowy chrom to element wyposażenia łazienki, który przestaje pełnić wyłącznie praktyczną funkcję. Grzejnik chromowany do łazienki jest również efektowną dekoracją łazienkowej aranżacji.

  O czym powinniśmy pamiętać, decydując się na grzejniki łazienkowe chrom? Przede wszystkim musimy zadbać o to, aby chromowany grzejnik odpowiednio korespondował z innymi metalowymi elementami w łazience. Dotyczy to przede wszystkim baterii, które powinny być w utrzymane w tym samym stylu i kolorze, co chromowany grzejnik. Warto pamiętać także o tym, że ewentualne zacieki z wody lub mydła mogą być bardziej widoczne na powierzchni chromowanego grzejnika. W związku z tym, jeśli mamy taką możliwość, to lepiej uniknąć montażu takiego grzejnika chromowanego bezpośrednio nad wanną.

  Chromowanych grzejników łazienkowych z polerowanej stali nie zabrakło również w ofercie naszego sklepu online. Przygotowaliśmy dla Was wyselekcjonowaną ofertę grzejników chrom z oferty polskich producentów armatury.

  Grzejnik łazienkowy chromowany – do jakich aranżacji pasuje taki model?

  Grzejnik łazienkowy chromowany to dekoracyjny element, który wykorzystać możemy w różnych łazienkowych aranżacjach. Po pierwsze na taki grzejnik możemy zdecydować się w wielu klasycznych łazienkach. Grzejnik chromowany w kolorze srebrnym, podobnie jak chromowane baterie, będzie pasował do całkiem szerokiej gamy innych kolorów.

  Błyszczące dodatki na wysoki połysk to też jeden z elementów charakterystycznych dla stylu glamour. Po chromowany grzejnik łazienkowy możemy więc z powodzeniem sięgnąć, tworząc taką ekstrawagancką aranżację łazienki. W takim przypadku bardzo ważne jest kolorystyczne dopasowanie grzejnika chromowanego do innych metalicznych elementów w łazience. Dzięki temu będziemy w stanie stworzyć spójną i harmonijną aranżację.

  Chromowane akcenty sprawdzą się również w różnego rodzaju nowoczesnych aranżacjach łazienek. Możemy je wykorzystać, tworząc nowoczesną designerską łazienkę lub łazienkę w stylu industrialnym.

  Zobacz powiązane produkty

  Zobacz powiązane porady