Current Image

Filtry

FUGA CEMENTOWA

26 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Fuga cementowa do płytek

Aby Twoje ściany i podłogi w łazience czy kuchni wyglądały świetnie, musisz nie tylko wybrać wymarzony kolor płytek, ale także odpowiednią fugę! Dowiedz się, czym jest i jakie są zalety fugi cementowej!

Fuga cementowa w nowoczesnym designie wnętrz

Fuga cementowa jest materiałem, dzięki któremu w estetyczny sposób wykończysz płytki, a także ochronisz swoje ściany i podłogi przed wilgocią. Ponadto fuga cementowa chroni powierzchnie przed rozprzestrzenianiem się grzybów i pleśni. Kolejną zaletą fugi cementowej jest to, że zwiększa stopień przyczepności płytek do ścian i podłóg.

Mieszanki fug cementowych powstają poprzez łączenie suchej mieszanki różnego rodzaju składników mineralnych, w których dominuje cement, ale są także obecne wypełniacze mineralne oraz modyfikatory.

Fugi cementowe dostępne w naszym sklepie to produkty najwyższej jakości, dzięki którym uzyskasz estetyczne wykończenie ścian i podłóg. Wśród dostępnych fug cementowych znajdziesz produkty w kolorze beżowym, białym, brązowym i czarnym. Dzięki temu bez problemu dobierzesz odcień fugi do koloru kafelków, dokładnie tak jak lubisz. Jeżeli zależy Ci na ukryciu łączeń między płytkami, wówczas kolor fugi cementowej powinien być maksymalnie zbliżony do koloru płytek. Jeśli jednak lubisz wyraziste wzory i detale, możesz świetnie połączyć kafelki z fugą cementową na zasadzie kolorystycznego kontrastu!

Aby wybór fugi cementowej był nie tylko podyktowany estetyką, ale też ekonomią, w naszym sklepie znajdziesz produkty o różnej wadze. Oferujemy fugi cementowe 2 kg, czy 5 kg – wszystko po to, żebyś mógł wybrać pojemność produktu tak, by była dopasowana do wielkości pomieszczenia, które remontujesz. A samo korzystanie z fug cementowych w praktyce? Jest bardzo proste! Dla uzyskania odpowiedniej konsystencji wystarczy dodać do mieszanki odpowiednią ilość wody (instrukcję proporcji znajdziesz w zakupionym przez Ciebie produkcie). Sama aplikacja fugi cementowej jest łatwa i szybka!

Fuga cementowa w łazience

Wśród fug cementowych szczególną grupę stanowią fugi cementowe elastyczne. Fuga cementowa elastyczna jest bardzo uniwersalnym materiałem wykończeniowym. Użyjesz go nie tylko do kładzenia płytek, ale także mozaik, a nawet kamieni.

Elastyczna fuga cementowa doskonale sprawdzi się w łazienkach. Dlaczego? Fugę cementową elastyczną wyróżnia wodoszczelność, a także dobra ochrona przed działaniem środków czyszczących. Fugi cementowe elastyczne są ponadto bardzo wydajne i dostępne w atrakcyjnej cenie! Co równie ważne – elastyczna fuga cementowa występuje w wielu różnych wariantach kolorystycznych. Wybierz fugę cementową elastyczną, postaw na najwyższą jakość i estetykę!

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.