Current Image

Filtry

DRZWI WEWNĘTRZNE DĄB

186 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Drzwi wewnętrzne dąb

Drewno dębowe cenione jest od wieków nie tylko za swoją wytrzymałość i trwałość, ale również za atrakcyjny wygląd. Popularność dębu sprawiła, że bardzo często wzór i kolor tego drewna służy także za inspirację przy produkcji elementów drewnopodobnych. Dotyczy to oczywiście także stolarki drzwiowej. Drzwi wewnętrzne dąb to w naszym sklepie bardzo szeroka kategoria, w której znajdziecie zarówno drzwi pokryte okleiną syntetyczną, jak i drzwi wewnętrzne dąb fornirowane. W tym drugim przypadku zewnętrzną warstwę drzwi stanowi cienka warstwa naturalnego drewna. Fornir jest nieco mniej praktyczny i odporny na uszkodzenia niż okleina syntetyczna. Z drugiej strony pozwala na uzyskanie wzoru i faktury naturalnego drewna.

O tym, jak popularne są drzwi wewnętrzne dąb świadczyć może również oferta naszego sklepu online. W kategorii drzwi wewnętrzne dąb znajdziecie aż 140 różnych modeli drzwi pokojowych. Są to dębowe drzwi wewnętrzne z katalogów renomowanych polskich producentów stolarki drzwiowej. W stałej sprzedaży mamy między innymi drzwi wewnętrzne dąb firm Pol-Skone i DRE.

Drzwi wewnętrzne dąb naturalny, ciemny czy bielony?

Ogromną zaletą drzwi wewnętrznych dębowych jest także bardzo duża ilość dostępnych wzorów i kolorów. W zależności od odmiany i sposobu wykończenia drewno dębowe może mieć przeróżne kolory i odcienie. Dużą część naszej oferty stanowią drzwi wewnętrzne dąb naturalny. Ten uniwersalny, stosunkowo jasny kolor drewna wykorzystać można w aranżacjach inspirowanych różnymi wnętrzarskimi trendami. Drzwi wewnętrzne dąb naturalny pasują między innymi do wnętrz klasycznych, skandynawskich czy nawet niektórych nowoczesnych aranżacji. Z kolei na drzwi wewnętrzne dąb ciemny możemy zdecydować się w przypadku aranżacji inspirowanych stylem rustykalnym lub klimatami retro. W takim przypadku idealne będą drzwi wewnętrzne dąb ciemny z mocno zarysowaną strukturą słojów. Sporo zastosowań mają również drzwi wewnętrzne dąb bielony. Taki jasny model sprawdzi się między innymi we wnętrzu loftowym, skandynawskim czy prowansalskim.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.