leftImage
Płytki i podłogi -15%
przy zakupie za minimum 100 zł Sprawdź >>
rightImage

Filtry

WYCIERACZKI Z DZIURAMI

9 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wycieraczki z dziurami

Gumowa wycieraczka z dziurami to praktyczny dodatek, który ochroni wnętrze naszego domu lub mieszkania przed większością zabrudzeń wnoszonych z zewnątrz. Producenci wycieraczek z dziurami stawiają przede wszystkim na funkcjonalność. Wygląd zewnętrzny jest zwykle na drugim miejscu. W związku z tym na wycieraczki z dziurami decydujemy się najczęściej na zewnątrz. Stanowią one tam pierwszą barierę chroniącą podłogi w mieszkaniu przed wilgocią, błotem i piaskiem.

Wycieraczki gumowe z dziurami to w sklepie Komfort kilka wyselekcjonowanych modeli o różnych rozmiarach. Nasze ażurowe wycieraczki z dziurami wykonane są z trwałych i całkowicie odpornych na warunki atmosferyczne materiałów. Dzięki temu ażurowa wycieraczka z gumy posłuży nam przez wiele lat.

Wycieraczka z dziurami – funkcjonalny dodatek

Dlaczego warto zdecydować się na taki element wyposażenia strefy wejściowej do domu? Jakie są najważniejsze zalety gumowych wycieraczek z dziurami?

  • Materiał, z którego wykonane są wycieraczki z dziurami, jest odporny na wilgoć i niekorzystne warunki atmosferyczne. Ażurowa wycieraczka z gumy sprawdzi się więc idealnie na zewnątrz budynków. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby mniejsze modele wycieraczek z dziurami zastosować również wewnątrz.
  • Wycieraczka z dziurami jest niezwykle łatwa w pielęgnacji. W zdecydowanie większości przypadków wystarczy przepłukanie jej wodą.
  • Gumowe wycieraczki z dziurami są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Jest to więc zakup na lata.
  • Poza typowo funkcjonalnymi modelami oferujemy również kilka nieco bardziej dekoracyjnych wycieraczek z dziurami.
  • Struktura plastra miodu pozwala skutecznie usunąć z butów ewentualne zabrudzenia. Przekłada się to oczywiście w sposób bezpośredni na czystość i stan podłogi w pomieszczeniu wejściowym.


Wycieraczki z dziurami sprawdzają się świetnie nie tylko w przypadku budynków mieszkalnych. Z powodzeniem stosuje się je również w różnego rodzaju obiektach komercyjnych czy budynkach użyteczności publicznej.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.