Current Image

Filtry

UMYWALKI PODBLATOWE

20 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Umywalki podblatowe

Jak sama nazwa wskazuje umywalki podblatowe to modele montowane bezpośrednio pod blatem. Takie rozwiązanie nie tylko prezentuje się oryginalnie i nowocześnie. Sposób montażu umywalek podblatowych wpływa również na ich trwałość i minimalizuje ryzyko ewentualnego uszkodzenia umywalki. Umywalki podblatowe bardzo łatwo utrzymać w czystości w związku z czym z takiego rozwiązania korzysta się nie tylko w domowych łazienkach, ale również w obiektach użyteczności publicznej. Umywalki podblatowe to rozwiązanie posiadające szereg zalet, a za jedyną jego wadę możemy uznać konieczność precyzyjnego montażu. Przy montażu umywalki podblatowej warto więc skorzystać z usług wykwalifikowanego fachowca.

W sklepie internetowym Komfort dostępna jest wyselekcjonowana oferta umywalek podblatowych z nowych kolekcji polskich i zagranicznych producentów ceramiki. Jeżeli zdecydowaliście się na montaż umywalki podblatowej, to zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi w naszym sklepie modelami.

Umywalka podblatowa – najważniejsze zalety

Co sprawia, że w nowoczesnych łazienkach coraz częściej decydujemy się na umywalki podblatowe? Umywalka podblatowa to rozwiązanie, które ma kilka istotnych zalet. Możemy zaliczyć do nich między innymi:

  • Umywalka podblatowa to przede wszystkim bezproblemowa pielęgnacja. Sposób montażu sprawia, że umywalki podblatowe pozbawione są zakamarków i miejsc, w których mógłby zbierać się osad z mydła czy kamienia. W trakcie sprzątania łazienki ewentualne zanieczyszczenia na blacie możemy łatwo zgarnąć do umywalki i spłukać.
  • Umywalka podblatowa to także rozwiązanie, które zapewni nam dużą oszczędność miejsca. Decydując się na umywalki podblatowe, uzyskamy o wiele większą powierzchnię blatu niż na przykład w przypadku umywalki nablatowej.
  • Dużą zaletą dla wielu osób są również kwestie wizualne i estetyczne. Umywalki podblatowe cechują się minimalistycznym i nowoczesnym wyglądem, który świetnie sprawdzi się w wielu aranżacjach łazienek.
  • Umywalki podblatowe są również bardzo trwałe. Dzięki temu, że krawędź misy znajduje się pod blatem, nie jest ona narażona na ewentualne uszkodzenia.
  • Duża swoboda aranżacyjna. Umywalki podblatowe możemy łączyć z różnymi rodzajami blatu, tworząc ciekawe kompozycje.


Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady