Current Image

Filtry

WYCIERACZKI SYSTEMOWE

2 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Wycieraczki systemowe

Wycieraczki systemowe to rozwiązanie stosowane przede wszystkim w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Doskonale usuwają brud z butów i zatrzymują go, zapobiegając wnoszeniu zanieczyszczeń do pomieszczeń. Wycieraczki systemowe świetnie absorbują też wilgoć, są bardzo wytrzymałe i odporne na ścieranie. Wysoka skuteczność wycieraczek systemowych to zasługa ich specjalnej konstrukcji. Wykonuje się je z aluminium oraz gumowych i szczotkowych wkładów. Wycieraczki systemowe są wykorzystywane głównie przed wejściami do biurowców, magazynów oraz zakładów usługowych i produkcyjnych. Dostępne są jednak także wycieraczki systemowe do mieszkań, które ułatwiają utrzymanie czystości w domu nawet w najbardziej deszczowy czy śnieżny dzień.

Wycieraczki przemysłowe

Wycieraczki systemowe znajdują zastosowanie między innymi jako wycieraczki przemysłowe. Skutecznie zatrzymują wilgoć i brud przed wejściem do hali magazynowej czy produkcyjnej, redukując wnoszenie zanieczyszczeń do minimum, co z kolei przekłada się na zwiększenie bezpieczeństwa poruszania się po pomieszczeniu. Wycieraczki przemysłowe występują w różnych wariantach. Jednym z popularniejszych jest wycieraczka systemowa szczotkowa – mają specjalne szczotki, które usuwają brud z obuwia. Do wyboru są również wycieraczki systemowe wpuszczane, które montuje się w podłodze we wpuście, lub modele układane na posadzce, otoczone profilem najazdowym. Kolejny wariant to wycieraczka systemowa z osadnikiem, w którym osadzają się zanieczyszczenia z butów. Inna możliwość to wycieraczki systemowe z odwodnieniem, które zapobiega gromadzeniu się wody podczas nadmiernych opadów deszczu.

Wycieraczki systemowe – cena

Ile kosztują wycieraczki systemowe? Cena tego typu akcesoriów może się różnić w zależności od jego wymiarów. Dostępne w sklepie Komfort wycieraczki systemowe oferują najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie – są wytrzymałe, odporne na ścieranie i działanie zmiennych czynników atmosferycznym, niezwykle skuteczne, a przy tym bardzo estetycznie wykonane.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.