Current Image

Filtry

STOŁY CZARNE

41 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Stoły czarne — postaw na nowoczesność

Czarne stoły świetnie odnajdują się w nowoczesnych mieszkaniach. Poza klasycznymi, jednokolorowymi meblami, możesz postawić również na stoły z czarnymi nogami lub stoły z czarnymi blatami. Pozostałe elementy mogą być białe lub drewniane. Czarny stół to dobry wybór. Kolor ten utożsamiany jest z elegancją i autorytetem. Choć do niedawna jego symbolika nie była zbyt pozytywna, obecnie kolor ten cieszy się ogromną popularnością i jest chętnie stosowany w aranżacjach.

Stół czarny wymaga jednak regularnej pielęgnacji. To dzięki niej będzie świetnie się prezentować przez naprawdę długi czas. Dodatkowo możesz wybrać dowolny kształt i styl, tak by jak najbardziej pasował do Twojego mieszkania. Jeśli uważasz, że taka opcja jest dla Ciebie zbyt ciemna, możesz wybrać stół z czarnym blatem i np. drewnianymi nogami.

Stół czarny połysk — elegancja wersja

Czarne stoły możemy podzielić m.in. ze względu na ich wykończenie. Jedną z dostępnych propozycji jest stół czarny z połyskiem. To opcja dla osób, którym podobają się eleganckie i wyróżniające się elementy. Takie stoły są zazwyczaj wykonywane z solidnych i ciężkich materiałów, a to może również wpłynąć na decyzję o zakupie. Zaletą połysku jest światło, które się odbija. Dzięki temu, pomimo zastosowania czarnego stołu, kolor ten nie przytłoczy wnętrza.

Stół czarny mat, czyli synonim minimalizmu

Drugą opcją jest stół czarny matowy. Mat kojarzy się z minimalizmem i to właśnie w tym stylu najlepiej się odnajduje. Matowe wykończenie jest proste, choć trzeba przyznać — ciekawe. Jeśli nie wiesz jeszcze, jakie wykończenie stołu najbardziej Ci odpowiada, koniecznie sprawdź naszą ofertę! Znajdziesz w niej wiele aranżacji z czarnym stołem, które mogą Cię zainspirować. Życzymy udanych zakupów!

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.