Current Image

Filtry

PŁYTKI DO PRZEDPOKOJU

979 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki do przedpokoju

Przedpokój to swojego rodzaju wizytówka naszego mieszkania. Jest to jednak także pomieszczenie narażone na wnoszone z zewnątrz zabrudzenia i wilgoć. W aranżacji przedpokoju musimy więc wziąć pod uwagę zarówno kwestie wizualne, jak i względu czysto praktyczne. Płytki do przedpokoju powinny nie tylko dobrze wyglądać i wpisywać się w aranżację całego pomieszczenia. Powinny one mieć również odpowiednie parametry techniczne i cechować się dużą trwałością.

Płytki do przedpokoju to w naszej ofercie ponad 1700 różnych wzorów. Są to płytki do przedpokoju z najnowszych katalogów kilkunastu różnych producentów. W stałej sprzedaży oferujemy między innymi płytki do przedpokoju Opoczno, Tubądzin, Euroceramic, Absolut Keramika, Cersanit czy Cerrad. Mamy nadzieję, że dzięki tak dużej ofercie bez trudu znajdziecie wymarzone płytki do przedpokoju.

Jakie płytki do przedpokoju wybrać?

Płytki do przedpokoju pełnią dwojaką funkcję. Z jednej strony są integralnym elementem dekoracyjnym całej aranżacji, z drugiej strony muszą sprostać wielu wyzwaniom związanym z codzienną eksploatacją tego pomieszczenia. Do przedpokoju wchodzimy często w obuwiu zewnętrznym, nierzadko wnosząc do środka piasek, błoto czy wilgoć. Płytki do przedpokoju powinny być więc odporne na ścieranie i zarysowania. Najlepiej w tej roli sprawdzą się odporne płytki gresowe. Jeśli zdecydujemy się na płytki do przedpokoju gresowe odporne na ujemne temperatury, to te same płytki będziemy mogli wykorzystać również przed wejściem do domu. Stworzymy w ten sposób spójną aranżację strefy wejściowej.

Jakie płytki do przedpokoju wybrać? Czy lepsze będą płytki matowe, czy płytki na wysoki połysk? W przedpokoju zdecydowanie bardziej praktycznym wyborem będą płytki matowe. Warto postawić na płytki do przedpokoju w takim odcieniu, na którym ewentualne zabrudzenia nie będą rzucały się oczy. W aranżacji tego pomieszczenia często decydujemy się na płytki do przedpokoju szare. W nowoczesnej aranżacji mogą to być na przykład płytki do przedpokoju imitujące drewno czy różne rodzaje naturalnego kamienia. Z kolei w klasycznym wnętrzu możemy postawić na płytki do przedpokoju drewnopodobne.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.