leftImage
-14% z kodem
"PP14KK". Tylko dla Klubowiczów. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

PANELE WINYLOWE DO KUCHNI

581 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Panele winylowe do kuchni

Panele winylowe do kuchni to sposób na niedrogą i trwałą podłogę. Panele LVT pokryte są specjalną warstwą winylu. To właśnie dzięki niej podłogi winylowe są całkowicie odporne na działanie wilgoci. Możemy więc z powodzeniem stosować panele winylowe w kuchni czy w łazience. Ogólnie rzecz biorąc sprawdzą się one w każdym pomieszczeniu narażonym na częste i długotrwałe działanie wilgoci. Wybierając podłogę do kuchni, musimy również pamiętać o tym, że jest to pomieszczenie bardzo intensywnie eksploatowane. W związku z tym podłoga w kuchni powinna być odporna na ścieranie i trwała. Jedną z największych zalet paneli winylowych do kuchni jest właśnie ich odporność na uszkodzenia mechaniczne. Podłoga winylowa w kuchni będzie odporna nie tylko na ścieranie wynikające z codziennego użytkowania. Panele winylowe dzielnie zniosą również upadek ciężkich przedmiotów czy różnego rodzaju plamy i zabrudzenia, które mogą powstać w kuchni.

Czy panele winylowe w kuchni się sprawdzą?

Istnieje kilka istotnych argumentów przemawiających za tym, że panele winylowe w kuchni sprawdzą się wręcz idealnie. O tym, że podłoga winylowa w kuchni jest wyborem praktycznym i funkcjonalnym, decyduje między innymi to, że:

  • Wszystkie panele winylowe, niezależnie od modelu, są wodoodporne. Podłogi winylowe możemy więc stosować w kuchniach, pomieszczeniach wejściowych, łazienkach itp. Nadają się nie tylko do pomieszczeń mieszkalnych, ale również do obiektów użyteczności publicznej.
  • Panele winylowe w kuchni bardzo łatwo utrzymać w czystości. Dzięki gładkiej wierzchniej warstwie z winylu, sprzątanie tego rodzaju podłogi jest niezwykle łatwe i nie nastręcza żadnych trudności.
  • Panele winylowe są o wiele cieplejsze niż płytki ceramiczne. Dzięki temu podłoga w kuchni będzie przyjemniejsza w dotyku, dla naszych stóp w czasie chłodnych, jesiennych i zimowych miesięcy.
  • Producenci paneli winylowych do kuchni oferują bardzo szeroką gamę wzorów i kolorów. Dzięki temu z łatwością znajdziemy panele, które współgrają z wystrojem naszej kuchni.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

`

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.